Czapeczki dla noworodka - Lene.pl
Kategorie

Czapeczki dla noworodka

Pokaż:
Sortuj według:
Czapeczki dla noworodka
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 6 ocen

Komponowanie garderoby dla nowo narodzonego maleństwa jest niemałym wyzwaniem. Rodzice, którzy muszą się z nim zmierzyć, doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak istotne i odpowiedzialne to zadanie. Należy bowiem zadbać o bardzo wiele detali, które będą miały wpływ na komfort i bezpieczeństwo malucha. Ponadto warto mieć na uwadze także walory estetyczne.

Wszystko to znajdą Państwo w naszym sklepie. Proponujemy, wśród wielu innych, czapeczki dla noworodka. Są to nakrycia główki, które idealnie nadadzą się do noszenia w domu (na przykład po kąpieli lub w pierwszych tygodniach życia, kiedy maluszki są jeszcze niezwykle delikatne i podatne na szybką utratę ciepłoty ciała). Jednakże będą one także trafionym rozwiązaniem na wiosenne, letnie lub wczesne jesienne spacery.

Krój naszych czapek dla noworodków jest jednocześnie nadzwyczaj prosty i uroczy. Dzięki fikuśnemu zakończeniu pozwala na ubranie maluszka w ciekawe nakrycie główki. Dbamy także o to, aby wyroby, które oddajemy do użytku naszych klientów, były przede wszystkim dobre jakościowo i bezpieczne w kontakcie ze skórą maleńkich dzieci. W tym miejscu pragniemy zaznaczyć, iż jesteśmy polskim producentem, wykorzystującym materiał interlock, który charakteryzuje się maksymalnym bezpieczeństwem noszenia przez szkraby, które nie ukończyły jeszcze trzeciego roku życia.

Warto zaznaczyć także, iż na czapeczkach pojawiają się rozmaite, urocze napisy. Można zdecydować się na nadrukowanie własnego tekstu lub wybrać spośród gotowych propozycji, takich jak:

  • córeczka tatusia
  • cudaczek
  • kocham cię mamusiu!
  • gwiazdeczka tatusia
  • 100% szczęścia