Maskotki dla niemowląt - Lene.pl

 

Zamówienia w okresie przedświąteczny realizujemy ekspresowo. Polecamy przesyłki Inpost
Przesyłki zabezpieczamy folią stretch 
w celu ochrony zawartości
 

Kategorie

Maskotki dla niemowląt

Małe dzieci wymagają szczególnie troskliwej i uważnej opieki. Dotyczy to bardzo wielu aspektów (pielęgnacji, ubioru, dbania o dobre zdrowie i bezpieczeństwo, zapewnianie harmonijnego rozwoju). Jako właściciele sklepu z ubraniami i akcesoriami dziecięcymi doskonale zdajemy sobie sprawę z tego faktu. Dlatego też, do Państwa dyspozycji oddajemy szeroki asortyment, w którym znaleźć można nawet maskotki dla niemowląt.

Pokaż:
Sortuj według:
Maskotki dla niemowląt
Średnia ocena: 4.6 (92%)
Na podstawie: 8 ocen

Proponowane przez nas zabawki są niezwykle urocze, ale jednocześnie dość minimalistyczne w swej formie, aby były przyjazne dla maluchów. To, co wyróżnia je na tle innych, to możliwość zamówienia spersonalizowanego napisu, który nadrukowywany jest, na przykład, na brzuszku misia. Oferujemy następujące rodzaje pluszowych gadżetów:

  • misie, króliczki, sówki lub dinozaury z możliwością nadrukowania napisu
  • przytulaczki z główką kaczorka, misia, pandy, żaby z możliwością nadrukowania napisu

Niemowlęce maskotki dla dzieci

Każda z naszych maskotek dla niemowlaków jest w stu procentach bezpieczna w trakcie kontaktu z maluchami. Posiadamy bowiem wyłącznie produkty polskiego pochodzenia, których jakość jest możliwie najwyższa. Mocno dbamy o to, by materiały, z jakich korzystamy, były antyalergiczne i nieszkodliwe dla dzieci poniżej trzeciego roku życia. Bardzo serdecznie zachęcamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą i wybrania idealnych dla siebie produktów.

Wybierając uroczą maskotkę dla niemowlaka, można dodatkowo dopasować do niej piękne ubranka i dodatki, które stworzą razem cudowną kompozycję. To także genialny pomysł na prezent!