Pajace dla noworodka - Lene.pl
Kategorie

Pajace dla noworodka

Pokaż:
Sortuj według:
Pajace dla noworodka
Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 4 ocen

Gdy na świat przychodzi nowy członek rodziny, najbliżsi dokładają wszelkich starań do tego, by maleństwu niczego nie zabrakło. Zaopatrują je w akcesoria codziennego użytku, zabawki, przedmioty do higieny czy też pieluszki. Bardzo istotnym elementem są także ubranka. Bez nich trudno byłoby poradzić sobie z pielęgnacją dziecka. Wiemy o tym doskonale i z tego powodu postanowiliśmy stworzyć dla Państwa sklep, w którym znajdziecie wiele przydatnych Wam produktów. Wśród nich są pajace dla noworodka. Ten typ odzieży niemowlęcej jest niezwykle praktyczny.

Dzięki pajacykom można w łatwy sposób chronić maleństwa przed chłodem i ewentualnym przewianiem. Można traktować je jako podstawowy element garderoby, piżamkę lub ubranko na ważne wyjście. Podstawą jest komfort bobasa i wygoda dla rodziców.

Chcemy zaznaczyć, iż jesteśmy sklepem proponującym wyłącznie polskie produkty. Nasze ubranka są szyte w kraju. W procesie ich przygotowywania kładziemy szczególny nacisk na to, by były w stu procentach wygodne i bezpieczne dla jakże wrażliwej skóry noworodków. Wykorzystujemy do tego specjalny materiał, interlock. Posiada on wszelkie możliwe atesty, które dopuszczają go do produkcji ubrań dla dzieci poniżej trzeciego roku życia.

Jeśli zdecydują się Państwo zakupić któryś z naszych pajaców dla noworodków, mogą Państwo wybierać spośród rozmaitych napisów i nadruków, jakie się na nich pojawiają. Może być to imię dzieciątka lub jedna z gotowych propozycji, takich jak:

  • królewicz mamusi
  • księżniczka tatusia
  • królowa jest tylko jedna