Kategorie
Twój Koszyk

Body niemowlęce dla chłopca z nadrukowanymi pojazdami - samochody i motory

Auta i Motory
gwiazdka-1gwiazdka-2gwiazdka-3gwiazdka-4gwiazdka-5
Srednia ocena: 4.97 (92%)
Na podstawie: 34 ocen
Wyświetlono: 1 do 21 z 21 (1 stron)

Kolekcja Body dla chłopca z nadrukiem Auta i Motory przenosi małe marzenia na tekstylną rzeczywistość, kierując się drogą wyobraźni i dziecięcej fascynacji. Unikatowe projekty nadruków z luksusowymi limuzynami, wspaniałymi sportowymi autami i mitycznymi motocyklami dodają adrenalinowego pędzenia do każdego dnia. Każdy chłopięcy bodziak w tej kolekcji został uszyty z najwyższej klasy naturalnej bawełny w polskiej szwalni, która łączy tradycyjne metody z nowoczesną technologią. Dzięki zastosowaniu najnowszych metod nadruku, wizualne przedstawienie aut i motorów jest nie tylko atrakcyjne, ale również wyjątkowo trwałe. W efekcie kolekcja Auta i Motory zapewnia idealną harmonię pomiędzy estetyką i funkcjonalnością, a bodziaki dla chłopców stają się nie tylko elementem garderoby, ale również wyrazem indywidualnych zainteresowań.

Body dla niemowlaków marki LENE są szyte w Polsce. Realizujemy produkcję w lokalnej średniej wielkości szwalni. Wybranej przez nas ze względu na rzetelne i dokładne szycie produktów. Jesteśmy więc pewni, że nasze produkty są dobrze i starannie uszyte. Nie wspieramy producentów z Azji.

Nasze produkty szyjemy z bardzo delikatnego i przyjemnego materiału w 100% z naturalnej bawełny bez żadnych domieszek sztucznych. W naszych ubrankach nie ma ani grama plastiku.

Materiał do produkcji naszych bodziaków kupujemy w polskiej dziewiarni specjalizującej się w dzianinach przeznaczonych dla niemowląt, spełniającej wymagania Oeko-Tex 100 dla dzieci do 3 roku życia. Nie stosujemy znacznie tańszych toksycznych dzianin importowanych.

Zawsze powstaje pytanie, jak prać ubranka niemowlęce. Powinno się prac w wysokich temperaturach, ale tu pojawia się problem. Im lepsza gatunkowo bawełna (brak sztucznych domieszek) tym temperatura prania powinna być niższa. Niestety bawełna powyżej 40 stopni Celsjusza ma tendencję do kurczenia na długości. Powinno się po praniu naciągać ubranko ale tylko na długości.

Jak natomiast zabić bakterie i inne groźne drobnoustroje? Należy bodziaka wyprasować w temperaturze 150 -160 stopni

Podstawowa metoda prasowania ubranek dla niemowląt z nadrukiem to wywrócenie na lewą stronę i prasowanie bez dotykania nadruku umieszczonego na stronie prawej ubranka. Jest to trochę kłopotliwe i nadruki nie prasują się idealnie.

My zdradzamy inny sposób, prasowanie po stronie prawej ubranka po napisach, ale możliwe tylko poprzez papier do pieczenia koniecznie biały. Nadruk będzie idealnie wyprasowany - jak nowy bez wygnieceń. Można wcześniej zrobić próbę na starym ubranku dla uspokojenia obaw. Przypominamy temperatura prasowania to 150-160 stopni.

Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityka Cookies