Kategorie
Twój Koszyk

Ubranka świąteczne na Wielkanoc

Młodym rodzicom towarzyszy ekscytacja wynikająca z pojawienia się na świecie dziecka. Szczególną radość odczuwają oni na myśl o zbliżających się świętach, które spędzą w powiększonym gronie. Dlatego szykując się do tych uroczystości, pomyśl również o ubrankach na Wielkanoc.

...

Stylizacje najmłodszych mają być przede wszystkim wygodne i przyjemne dla ciała, dlatego zrezygnuj z eleganckich sukienek czy małych garniturków. Znacznie ciekawsze będą body z nadrukiem, które mogą zostać ozdobione napisem, świątecznym motywem lub humorystyczną, kolorową grafiką.

Tematyczna odzież to najlepsza stylizacja do zdjęć, a tych nigdy nie brakuje w czasie rodzinnych uroczystości. Pomysł z zamówieniem ubranka na Wielkanoc jest więc bardzo dobry, jeśli lubisz sentymentalne pamiątki, a wywołane fotografie oprawisz i podarujesz bliskim, np. dziadkom.

Ubranka na Wielkanoc

Motywy wielkanocne kojarzą się z pozytywną energią, radością i entuzjazmem, jakie w życie każdej rodziny wnosi nowo narodzone dziecko. Dlatego body z kurczaczkiem, króliczkiem czy owieczką będą najlepszym wyborem. W firmie Lene skupiamy się nie tylko na wyjątkowym designie, ale też jakości produktów. Stąd wszystkie szyjemy z bawełny o gramaturze 180 g/m2, która pochodzi z lokalnych dziewiarni. Ten materiał oddycha, zapewnia cyrkulację powietrza, nie podrażnia skóry, nie powoduje dyskomfortu. Jest na tyle gruby, że nawet po wielu praniach nie traci na jakości. To również zasługa tego, że w składzie nie ma żadnych sztucznych domieszek.

Każdy wyrób, który opuszcza naszą pracownię, ma certyfikat Oeko-Tex 100, świadczący o jego wysokiej jakości i bezpieczeństwie. Ponadto troszczymy się o to, aby nadruki były trwałe, a kolory żywe bez względu na intensywność eksploatacji. Dajemy Ci możliwość zamówienia ubranka na Wielkanoc ze spersonalizowanym napisem, np. cyfrą i imieniem. Zapraszamy na zakupy w miejscu, które powstało z miłości do maluszków i z chęci niesienia wsparcia młodym rodzicom, szukającym pięknych ubranek.

Wyświetlono: 1 do 26 z 26 (1 stron)
Wyświetlono: 1 do 26 z 26 (1 stron)
Na Święta Wielkanocne
gwiazdka-1gwiazdka-2gwiazdka-3gwiazdka-4gwiazdka-5
Srednia ocena: 4.95 (88%)
Na podstawie: 28 ocen