Kategorie
Twój Koszyk

Różowe spódniczki tiulowe

Komplet na pierwsze urodziny Małej Księżniczki - spódniczka tiulowa, tutu, bawełniane body z krótkim lub długim rękawkiem w kolorze białym z piękną jedynką i złotą koroną. Delikatna opaska z falbanką i puszystym pomponem w tym samym kolorze tworzy piękny i dopasowany kolorystycznie zestaw na Roczek...
116,90 zł
Modny komplecik dla małej księżniczki z koroną. Delikatna spódniczka tutu w kolorze pastelowego różu, body z długim lub krótkim rękawkiem, opaska z kokardką to wyjątkowy i niepowtarzalny zestaw na różne okazje. Polecamy jako strój na rodzinne uroczystości, zabawy taneczne, przedszkolne a także styli..
116,90 zł
  Roż Jasny - Spódniczka Tiulowa Tutu
Bestseller
Spódniczka tiulowa w odcieniu jasnego różu idealna dla małej dziewczynki jako strój na roczek czy przyjęcie urodzinowe. Nasze spódniczki tiulowe dla dziewczynek wykonane są z lekkiego tiulu i ozdobione satynową wstążką. Zestawione z body lub bluzeczką tworzą oryginalny komplet tutu, w którym każda m..
89,90 zł
  Roż Średni - Spódniczka Tiulowa Tutu
Bestseller
Delikatna spódniczka tutu dla dziewczynki w odcieniu średniego różu. Puszysty, unoszący się tiul oraz satynowa wstążka tworzy oryginalną spódniczkę tutu. Nasze spódniczki tiulowe są wyjątkowo lubiane przez fotografów jako strój do stylizacji fotograficznej z okazji roczku, urodzin czy Chrztu św. Spó..
89,90 zł
Urodzinowy strój dla dziewczynki w odcieniach jasnego różu. Tiulowa spódniczka tutu, białe body oraz opaska z puszystym pomponem tworzą wspaniały zestaw urodzinowy. Idealny na uroczyste przyjęcie a także na sesję zdjęciową. Wygodny a zarazem elegancki komplet dla każdej małej księżniczki. ..
116,90 zł
Urodzinowy komplecik w odcieniach różu z jednorożcem oraz złotą jedynką i imieniem. Super modna propozycja dla dziewczynki na okazję pierwszych urodzin. Niepowtarzalny zestaw pięknie prezentuje się i dodaje uroku małej Elegantce. Polecamy także do stylizacji urodzinowych podczas sesji zdjęciowych. ..
134,90 zł
Komplecik tutu marki LENE w odcieniach jasnego różu i bieli. Idealny strój na pierwsze urodziny dla dziewczynki. Elegancki, wygodny, uszyty z dużą dbałością o szczegóły. Tiulowa spódniczka tutu, body z napisem Birthday Girl i cyfrą jeden oraz opaska z puszystym pomponem tworzą wspaniały zestaw urodz..
116,90 zł
Stylowy komplecik na roczek ze złotym nadrukiem w odcieniach różu. Delikatna spódniczka tutu, body ze złotą jedynka w koronie oraz opaska z pomponikiem tworzą wspaniały zestaw urodzinowy. Doskonały strój na przyjęcie urodzinowe z okazji roczku oraz do pamiątkowych zdjęć. ..
116,90 zł
Stylowy komplecik urodzinowy dla dziewczynki. Tiulowa spódniczka w kolorze różowym oraz duży pompon i body z koroną tworzą wspaniały zestaw na uroczystość urodzinową. Strój świetnie sprawdzi się podczas przyjęcia z okazji Roczku a także podczas pamiątkowej sesji zdjęciowej.   ..
116,90 zł
Elegancki komplecik tutu dla dziewczynki marki LENE. Delikatna spódniczka tutu w jasnym odcieniu różu, body ze złotym nadrukiem oraz opaska z pomponem tworzą wspaniały zestaw urodzinowy. Doskonały strój na przyjęcie z okazji roczku oraz do pamiątkowych zdjęć. ..
116,90 zł
 Roż Ciemny - Spódniczka Tiulowa Tutu
Bestseller
Spódniczka tutu dla dziewczynki w kolorze ciemnego różu to doskonały prezent na roczek. Nasze spódniczki tiulowe wykonane z miękkiego tiulu co sprawia, że są bardzo puszyste i wyglądają efektownie. W ofercie Lene można również kupić eleganckie body ze złotym nadrukiem – Princess ..
89,90 zł
Strój na roczek dla dziewczynki, w którym znajduje się tiulowa spódniczka tutu marki Lene oraz urodzinowe body. Produkty w zestawie tutu są idealnie dopasowane kolorystycznie w odcieniach różu i fioletu. Nadruk słodkiej muffinki ze świeczką w kształcie cyfry jeden oraz napis Mam już rok!, tworzą wyj..
116,90 zł
Komplecik dla Małej Strojnisi w kolorze ciemnego różu z czarnymi akcentami. Puszysta tutu i body z napisem Córcia Tatusia oraz opaska z czarną kokardką tworzą elegancki zestaw dla dziewczynki. Strój idealnie sprawdzi się podczas zabaw szkolnych, uroczystości rodzinnych lub jako codzienny ubiór. Komp..
116,90 zł
Stylowy komplecik dla dziewczynki w kolorze różowo-biało-złotym. Delikatna spódniczka w odcieniu różu z satynową kokardą, body ze złotym napisem oraz opaseczka z różową kokardką tworzą wyjątkowy zestaw dla Małej Modnisi. Strój świetnie sprawdzi się podczas uroczystości rodzinnych, zabaw szkolnych a ..
116,90 zł
Modny komplecik dla dziewczynki w kolorze ciemnego różu. Tiulowa spódniczka, różowe body z gwiazdkami oraz opaska z czarną kokardą tworzą wyjątkowy zestaw dla Małej Gwiazdy. Strój świetnie sprawdzi się podczas rodzinnej uroczystości, zabaw przedszkolnych oraz podczas pamiątkowej sesji fotograficznej..
116,90 zł
Słodki komplecik urodzinowy dla dziewczynki z okazji Roczku. Różowa spódniczka tiulowa, body z jedynką i możliwością dodania imienia oraz  i opaska z pomponem tworzą wspaniały zestaw na pierwsze urodziny dziecka. Piękny strój na pierwsze przyjęcie urodzinowe oraz do stylizacji podczas pamiątkow..
116,90 zł
Elegancki komplecik urodzinowy ze srebrnym motywem na roczek. Puszysta spódniczka tutu, body ze srebrną jedynką w koronie oraz przepiękny pompon na głowę. Super propozycja urodzinowego stroju dla dziewczynki na wyjątkową uroczystość a także do sesji ze zdjęciami.   ..
116,90 zł
Urodzinowy zestaw dla dziewczynki  w kolorze delikatnego różu z motywem jedynki i baloników. Przepięknie prezentuje się podczas urodzinowej uroczystości. Delikatna spódniczka, body z kolorowym nadrukiem i opaska z kokardką tworzą wyjątkowy zestaw na Roczek. Polecamy jako strój na pierwsze urodz..
116,90 zł
Jedynka Z Balonikami - Komplet Spódniczka Tutu I Body
Bestseller
Komplet urodzinowy tutu dla dziewczynki na roczek. Zestaw składa się z bawełnianych, polskiej produkcji bodów z długim lub krótkim rękawkiem w rozmiarach od 56 do 92 i spódniczki tutu. Body ozdobione są delikatnym nadrukiem, na którym widniej jedynka z kolorowymi balonami. Spódniczka wykonana jest z..
116,90 zł
Elegancki zestaw na pierwsze urodziny dla dziewczynki w kolorze fuksjowo-czarnym ze złotym motywem. Modna spódniczka i czarne body ze złotą kokardą oraz opaseczka na głowę to wspaniały komplecik na Roczek. Polecamy jako strój na uroczystość urodzinową a także do pamiątkowych, sesji zdjęciowych.&..
116,90 zł
Elegancki komplecik na uroczystość z okazji pierwszych urodzin. Różowa spódniczka tiulowa, body z uroczym króliczkiem  i opaska z kokardką tworzą wspaniały zestaw na Roczek. Przepiękny strój na pierwsze przyjęcie urodzinowe. Świetnie prezentuję podczas robienia stylizowanych zdjęć pamiątkowych ..
116,90 zł
Modny komplecik tutu na okazję pierwszych urodzin w kolorze fuksjowym. Delikatna spódniczka, body z długim lub krótkim rękawkiem ozdobione złotym nadrukiem oraz opaska z puszystym pomponikiem tworzą niepowtarzalny zestaw na Roczek. Strój polecamy na pierwszą zabawę urodzinową a także do stylizacji f..
116,90 zł
Przepiękny komplecik na Pierwsze Urodziny składający się z delikatnej spódniczki tiulowej tutu w kolorze różowym, czarnych body ze złotym napisem. Idealny stój do stylizacji urodzinowych na sesje fotograficzne, rodzinne i plenerowe. Całość zestawu składa się z elementów dopasowanych do siebie kolory..
116,90 zł
Uroczysty komplecik urodzinowy w kolorze szaro-różowym ze złotym akcentem. Niepowtarzalny strój na pierwsze urodziny dla dziewczynki. Body w kolorze szarym ze złotym nadrukiem oraz spódniczka z różowego tiulu i opaska z kokardką to zestaw na wyjątkową okazję.     ..
116,90 zł
Wyświetlono: 1 do 24 z 28 (2 stron)