Body wszystkiego najlepszego tato! Ubranka na święto taty, dzień ojca - Lene.pl
Kategorie

Body z napisami - święto taty

Interesują Cię perfekcyjnie wykończone body z napisami o tacie? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu! W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz duży wybór wysokiej jakości bodziaków przeznaczonych dla chłopców i dziewczynek, które zostały przyozdobione ciekawymi nadrukami. Wśród nich znajdują się modele z krótkim i długim rękawem, które możesz zamówić w dowolnej kolorystyce. Przykładowe napisy, jakie mogą znaleźć się na ubranku to: „Kocham Cię Tatusiu!”, „Córusia Tatusia”, „Mój Tata jest super!”.

Pokaż:
Sortuj według:
Body z napisami - święto taty
Średnia ocena: 4.7 (94%)
Na podstawie: 6 ocen

Body z napisami - święto taty

Body na Dzień Ojca

Jeszcze do niedawna Polska była krajem, gdzie celebrowało się jedynie Dzień Matki, a święto taty było często pomijane. Jednak ten trend obecnie się zmienia i rola ojca podkreślana jest już od narodzin dziecka. Ponieważ noworodek czy niemowlę nie potrafi jeszcze złożyć życzeń, warto, by to jego mama zadbała o to w oryginalny sposób. Doskonałym wyborem, nie tylko na Dzień Ojca obchodzony 23 czerwca, jest body z napisami dedykowanymi tacie. Ponieważ coraz bardziej popularne są imprezy organizowane z okazji narodzin dziecka, to na „pępkowe" warto kupić ubranko niemowlęce z napisem „Kocham Tatę" czy też np. „Córeczka Tatusia". W ofercie naszego sklepu znajdziesz mnóstwo wzorów i napisów, zarówno humorystycznych, jak i po prostu wyrażających miłość. Z pewnością spodobają się każdemu świeżo upieczonemu ojcu. Niezwykle uroczo wyglądające ubranka z napisem: „50% mama, 50% tata, 100% Ja" albo takie, które dodają otuchy mężczyźnie dopiero uczącemu się swojej nowej roli, są odpowiednim podarunkiem. Wszystkie body niemowlęce wykonane zostały z mocnego i trwałego materiału, czyli z naturalnej bawełny bez domieszki tworzyw sztucznych. Dzięki temu skóra niemowlaka będzie chroniona przed podrażnieniami.

Wymarzone body każdego ojca – wszystkiego najlepszego tato

Niewątpliwie dzień taty, który przypada w czerwcu, to nie jedyna okazja, by dać odczuć ojcu, że jest ważny dla dziecka. Stylowe body niemowlęce może mieć nadrukowane życzenia urodzinowe, które wyrażają bezgraniczną więź i bezwarunkową miłość, łączącą nowo narodzone dziecko i ojca. Zatem zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń swojemu tacie niemowlak może winszować za pośrednictwem napisu na ubranku. W naszej ofercie dostępne są body idealne na urodziny ojca, z nadrukami: „Wszystkiego najlepszego tatusiu", albo „Kocham Cię tato", które rozczulą każdego ojca. Takie ubranko każdy tata będzie z dumą zakładał swojemu małemu dziecku. Ponieważ dzieci bardzo szybko dorastają, warto cieszyć się momentem, kiedy po raz pierwszy można usłyszeć od nich: „kochany tato..." Jednak zanim to nastąpi, gdy dziecko jeszcze nie potrafi wyrazić słowami swoich uczuć, warto podkreślić bezwarunkową więź poprzez zakup niemowlęcego ciuszka.

Body z napisami o Tacie

Należy tu podkreślić, że mamy je w wersji dla chłopców i dziewczynek. Na uwagę zasługuje także różnorodna kolorystyka ubranek, począwszy od bieli, a na czerni kończąc. Najmniejszy rozmiar to 56, który jest odpowiedni dla noworodka. Największe body ma długość 92 cm, zatem sprawdzi się nawet dla dwulatka. Body niemowlęce może także wyrażać uczucie łączące całą rodzinę. To będzie doskonały pomysł na prezent. W asortymencie są również bodziaki, które spodobają się każdemu i na pewno wywołają uśmiech na twarzy. Zaletą body jest to, że jest zarówno odzieżą domową, jak i funkcjonalną bielizną lub bluzeczką, gdy wychodzi się z dzieckiem na spacer. Niewątpliwie zakup takiego ubranka sprawi, że ojciec dziecka poczuje się jeszcze bardziej dowartościowany. Warto także wspomnieć o cenach, które w naszym sklepie są wyjątkowo przystępne. Wśród szerokiego asortymentu każdy znajdzie coś odpowiedniego.