Kategorie
Twój Koszyk

Body z napisami o tacie, body i na Dzień Ojca, na urodziny

Body na Dzień Ojca - oryginalny prezent na Dzień Taty od niemowlaka

Jeszcze do niedawna Polska była krajem, gdzie celebrowało się jedynie Dzień Matki, a święto taty było często pomijane. Jednak ten trend obecnie się zmienia i rola ojca podkreślana jest już od narodzin dziecka. Ponieważ noworodek czy niemowlę nie potrafi jeszcze złożyć życzeń, warto, by to jego mama zadbała o oryginalny prezent na dzień taty od niemowlaka. Doskonałym wyborem, nie tylko na Dzień Ojca obchodzony 23 czerwca, jest niemowlęce body z napisami dedykowanymi tacie. Ponieważ coraz bardziej popularne są imprezy organizowane z okazji narodzin dziecka, to na „pępkowe" warto kupić ubranko niemowlęce z napisem „Kocham Tatę" czy też np. „Córeczka Tatusia". W ofercie naszego sklepu body i niemowlęce ubranka przygotowane specjalnie na dzień taty z mnóstwem wzorów i napisów, zarówno humorystycznych, jak i po prostu wyrażających miłość. Ubranka Wszystkiego najlepszego tato z pewnością spodobają się każdemu świeżo upieczonemu ojcu. Niezwykle uroczo wyglądające ubranka z napisem: „50% mama, 50% tata, 100% Ja" albo takie, które dodają otuchy mężczyźnie dopiero uczącemu się swojej nowej roli, są odpowiednim podarunkiem. Wszystkie body niemowlęce i ubranka z napisami o tacie wykonane zostały z mocnego i trwałego materiału, czyli z naturalnej bawełny bez domieszki tworzyw sztucznych. Dzięki temu skóra niemowlaka będzie chroniona przed podrażnieniami.

Wymarzone body dla córeczki lub synka – Wszystkiego najlepszego tato!

Niewątpliwie dzień taty, który przypada w czerwcu, to nie jedyna okazja, by dać odczuć tatusiowi, że jest ważny dla córeczki lub synka. Stylowe body niemowlęce może mieć nadrukowane urodzinowe życzenia dla taty, które wyrażają bezgraniczną więź i bezwarunkową miłość, łączącą nowo narodzone dziecko i ojca. Zatem zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń swojemu tacie niemowlak może winszować za pośrednictwem napisu na ubranku. W naszej ofercie dostępne są body idealne na urodziny ojca, z nadrukami: „Wszystkiego najlepszego tatusiu", albo „Kocham Cię tato", które rozczulą każdego ojca.

Takie ubranko każdy tata będzie z dumą zakładał swojemu małemu dziecku. Ponieważ dzieci bardzo szybko dorastają, warto cieszyć się momentem, kiedy po raz pierwszy można usłyszeć od synka lub córeczki: „kochany tato..." Jednak zanim to nastąpi, gdy dziecko jeszcze nie potrafi wyrazić słowami swoich uczuć, warto podkreślić bezwarunkową więź poprzez zakup odpowiedniego niemowlęcego ciuszka na z okazji dnia taty.Body z napisami o Tacie

Należy tu podkreślić, że body z napisami o tacie mamy w wersji dla chłopców i body z nadrukiem na Dzień Taty dla dziewczynek. Na uwagę zasługuje także różnorodna kolorystyka ubranek dla synka i córeczki tatusia, począwszy od bieli, a na czerni kończąc. Najmniejszy rozmiar ubranka to 56, który jest odpowiedni dla noworodka. Największe body z napisami o tacie ma długość 92 cm, zatem sprawdzi się nawet dla dwulatka. Body niemowlęce może także wyrażać uczucie łączące całą rodzinę. To będzie doskonały pomysł na prezent dla taty od niemowlaka. W asortymencie są również bodziaki, które spodobają się każdemu i na pewno wywołają uśmiech na twarzy. Zaletą body jest to, że jest zarówno odzieżą domową, jak i funkcjonalną bielizną lub bluzeczką, gdy rodzic wychodzi się z dzieckiem na spacer. Niewątpliwie zakup takiego ubranka sprawi, że tata dziecka poczuje się jeszcze bardziej dowartościowany. Warto także wspomnieć o cenach, które w naszym sklepie są wyjątkowo przystępne. Wśród szerokiego asortymentu każdy znajdzie coś odpowiedniego.

Wszystkiego Najlepszego Tatusiu

„Wszystkiego najlepszego Tatusiu!” – teraz te słowa może wypowiedzieć nawet maluch, który jeszcze nie mówi. Prezentujemy niemowlęce body, które za pomocą słów wyrażają miłość dziecka wobec ojca. Jeżeli Twój partner jest wspaniałym i kochającym rodzicem, wyróżnij go dziecięcym ubrankiem z napisem: „Wszystkiego najlepszego Tato!” Nadruk zrobi mu ogromną przyjemność, kiedy Tata zobaczy napis na ubranku swojego maluszka. Przekonaj go, że jest cenionym tatą, a jego starania o rodzinę nie idą na marne. A może w ten sposób powiadomisz go, że spodziewasz się Waszego dziecka? Z niemowlęcym body „Wszystkiego najlepszego Tatusiu” możesz oznajmić mu radosną nowinę, na którą tak długo czekaliście.

Księżniczka Tatusia

„Księżniczka Tatusia” to napis na niemowlęcym body, który podkreśla wyjątkowo miłość pomiędzy ojcem a córeczką. Wskazuje na szczególną więź, jaka łączy rodzica i dziecko. Podkreśla niesamowitą opiekuńczość rodzica wobec swojego dziecka. Napis „Księżniczka Tatusia” mówi wszystko! Ostrzega, że masz do czynienia z małą osóbką, której nie może stać się krzywda pod żadnym pozorem, bo będziesz miał do czynienia z jej opiekunem. Niemowlęce body z informacją „Księżniczka Tatusia” wskazuje na ogromną czułość i wyjątkowe traktowanie dziecka. Taka córeczka to prawdziwy skarb rodzica! To kreatywny sposób na wyrażanie uczuć i głos dziecka, które jeszcze nie mówi. 

Córeczka Tatusia

„Córeczka tatusia” to napis na ubranku dziecka, który bawi oraz informuje w kreatywny sposób o szczególnej relacji między dzieckiem i rodzicem. To świetny pomysł na docenienie ojca, który dba o dobro swojej córci i robi wszystko, by ją chronić. Niemowlęce body z napisem: „Córunia Tatusia” to oryginalny pomysł na prezent nie tylko na Dzień Ojca, ale także w szczególnych sytuacjach, kiedy warto podkreślić rolę, jaką pełni rodzic. Funkcjonalne ubranka dla niemowląt, choćby z informacją: „Córcia Tatusia” to sposób na wyrażenie miłości dziecka bez słów. Szczególnie ma znaczenie, kiedy Twój maluch jeszcze nie mówi. Idealny pomysł na prezent do świeżo upieczonego taty, który zachwyca się pięknem swojego dziecka. Kup pomysłowe body z napisem: „Córeczka Tatusia” i doceń troskę jej ojca. Wzruszające emocje masz gwarantowane!

Córcia Tatusia Nadruk Złoty - body dla dziewczynki z napisem
Bestseller