Kategorie
Twój Koszyk

Body na 12 Miesięcy

Każdy tydzień czy miesiąc w życiu malutkiego dziecka to prawdziwy przełom w jego rozwoju i wzroście – wiedzą o tym doskonale ci, którzy mają to wielkie szczęście w życiu – mogą dumnie nazywać się rodzicami. Dla uczczenia i celebrowania wznoszenia się na coraz to nowe wyżyny dojrzewania niemowlaka, stworzono specjalną kolekcję body niemowlęcych opartą o tygodnie i miesiące życia maluszków.

...

Gładkie body niemowlęce LENE wzbogacone o ciekawy napis podkreślający liczbę spędzonych wspólnie z rodzicami miesięcy, to produkt znajdujący się wciąż na szczycie popularności arcybogatego asortymentu od polskiego producenta odzieży niemowlęcej. Warto wiedzieć więc, czym można by obdarować bliskie nam osoby i co kupić z myślą o niemowlętach, które powiększyły właśnie liczebność naszej rodziny. Poznajmy bliżej ofertę ubranek dla niemowląt LENE.

Body niemowlęce na 1 miesiąc życia i tak przez kolejne, aż do ubranek opatrzonych napisem „pół roczku” czy „12 miesięcy”, to kolekcja body dostępnych od polskiego producenta – firmy LENE. Wszystkie z produktów dostępnych w ofercie to ubranka dla niemowląt wykonane z czystej bawełny interlock o gramaturze 180 g/m2, bez żadnych sztucznych domieszek. Ogromnym atutem kolekcji ubranek dla niemowląt pozostają gładkie wykończenia, delikatne bezpieczne napisy oraz wykorzystanie jedynie bezniklowych napów do łatwego i szybkiego rozpinania oraz zapinania body. Ubranka dla noworodków dostępne są w różnorodnej gamie kolorystycznej – można kupić więc body w odcieniach klasycznej bieli, uniwersalnych szarości, niebieskiego i różowego z podziałem na płeć dziecka, jak również w ciemnym granacie.


Doskonałej jakości body niemowlęce LENE polskiej produkcji to idealny pomysł na zawsze trafiony prezent na pierwszą czy kolejne wizyty u maluszka. Tym bardziej zaś polecają się body z nadrukami konkretnych miesięcy, by celebrować wspólnie spędzony czas z dzieckiem i cieszyć się wszystkimi jego postępami, związanymi rzecz jasna z pojawieniem się na świecie oraz stałym (i szybkim!) wzrostem.


Body niemowlęce LENE to produkty wykonane z najdoskonalszej bawełny oznaczonej wysoko cenionym certyfikatem Oeko-Tex 100, gwarantującym maksimum bezpieczeństwa i komfortu użytkowania nawet przez dzieci do 3 roku życia. To ważne, by móc podarować naszym najmłodszym pociechom wszystko to, na co w pełni zasługują. Dobrze też, by odzież im dedykowana, stworzona została z miłości, z dbałością o wszelkie obowiązujące normy, z poszanowaniem prawa do odczuwania maksymalnego komfortu przez maluszka. Bo jego delikatna skóra zasługuje na to, co najlepsze. Body niemowlęce LENE polecają się więc na każdy tydzień i miesiąc życia naszego kochanego maluszka. Niech rośnie zdrowo i jak najszybciej wyrasta z body – ubranka dla dzieci LENE to bogata kolekcja ciuszków nie tylko dla noworodków.