Kategorie
Twój Koszyk

Niemowlęce ubranka - ciocia

Dziecko po urodzeniu natychmiast staje się najważniejszym członkiem rodziny. Otaczają go kochające ciocie. Często nie łączą ich więzy krwi, ale sympatia i wieloletnia przyjaźń z rodzicami malucha. Nic dziwnego, że wraz z nimi cieszą się z przyjścia na świat małego człowieka.

...

Aby uhonorować to wyjątkowe wydarzenie, sprawić przyjemność bobasowi i jego rodzicom, ciocie często decydują się na spersonalizowane upominki z nadrukiem. Body od cioci, tak samo jak ubranka od wujka świetnie prezentują się na zdjęciach. To dlatego, że opatrzone są śmiesznymi hasłami i niebanalnymi grafikami. Takich ubranek nie znajdziesz w sklepie! Niespotykane śpioszki, a nawet całe komplety ciuszków z napisami i cioci okażą się praktycznym, a zarazem wywołującym śmiech i wzruszenie podarunkiem. 

Niemowlęce ubranka od cioci

W naszym asortymencie każda ciocia znajdzie niemowlęce ubranko idealne dla najmłodszego członka rodziny. Przygotowaliśmy bogatą ofertę produktów, które będą nie tylko sentymentalnym upominkiem. Wszystkie ubranka z napisami o cioci, podobnie jak akcesoria, czyli śliniaczki czy czapeczki wykonujemy na zamówienie. Możemy je więc opatrzyć spersonalizowaną dedykacją, która pokaże, jak duża jest miłość do siostrzeńca czy bratanicy.

Zakupione u nas ubranka z serii ciocia są produkowane w Polsce. Szyjemy ubranka dla najmłodszych z wyselekcjonowanych gatunków bawełny o większej gramaturze (około 180 g/m2). Pochodzi ona z godnych zaufania dziewiarni. Wyraźne nadruki i głębokie kolory napisów o cioci nie tracą na intensywności nawet po wielu praniach. Dzięki temu odzież może być noszona do czasu, aż maluszek z niej wyrośnie. Po latach będzie wspaniałą pamiątką.

Przy składaniu zamówienia możesz zdefiniować szczegóły ubranka, a więc długość rękawka i kolor. Do wyboru jest: biały, jasny róż, fuksja, błękit, turkus (miętowy), szary, granat, czarny. Chętnie wykonamy ubranka na zamówienie z nadrukiem ciocia, który sam zaproponujesz – wystarczy, że podasz nam jego treść przy zakupie. Zapraszamy!