Kategorie
Twój Koszyk

Ubranka na drugie i trzecie urodziny

Na 2 - 3 urodziny
gwiazdka-1gwiazdka-2gwiazdka-3gwiazdka-4gwiazdka-5
Srednia ocena: 4.100 (98%)
Na podstawie: 34 ocen
Wyświetlono: 1 do 36 z 66 (2 stron)

Zapraszamy do tego, aby poznać naszą wyjątkową kolekcję ubranek dla małych dzieci. Jeżeli potrzebne jest Wam ubranko na 2 latka lub na trzecie urodziny, to właśnie tutaj je znajdziecie. Dzieci rosną tak szybko. Ich urodziny to dobry moment na to, aby podkreślić znaczenie tak ważnej uroczystości. Uda Wam się to za pomocą ubrań, które właśnie znajdziecie w tej kategorii.

Ubranka urodzinowe dla dzieci

Polecamy Wam na drugie urodziny, które wykonane jest z najwyższej jakości bawełny. Granatowa dwójka na białym tle lub w innej wersji kolorystycznej będzie wyraźnym symbolem tego, jak ważna jest to okazja.Nad dwójką dumnie pręży się złota korona. Tak, bowiem to właśnie w tym dniu solenizant jest najważniejszy. Body urodzinowe dostępne są w różnych rozmiarach - od 56 do 92.

Jest to na tyle uniwersalne ubranko, że będzie można je założyć nie tylko w dniu urodzin, ale także przy innej okoliczności. Taki element garderoby można również założyć nie tylko na własne urodziny. Jeżeli rodzice wybierają się z pociechą na drugie urodziny innego dziecka lub np. na drugą rocznicę ślubu, również mogą wykorzystać takie body.

Rodzice, którzy lubią bardziej drapieżne klimaty, mogą zdecydować się n ubranko na 3 urodziny z panterką. Dostępne jest ono w wersji z samą cyfrą (2 lub 3). Można również zamówić bodziak z nadrukiem imienia solenizanta. Na body można również umieścić zdrobniałe imię, czy też ksywkę, dzięki czemu ubranko na urodziny będzie się jeszcze bardziej wyróżniać.

Wszystkie te propozycje są uniwersalne. Można je zamówić zarówno dla chłopca, jak również dla dziewczynki. Rodzice, czy też inne osoby dorosłe powinni jednak uwzględnić kolorystykę, ponieważ body na 2 urodziny, a także na trzecie, dostępne jest również w kolorze różowym. Idealnej tonacji dopasowanej do wszystkich księżniczek.

Skoro już o dziewczynkach mowa, to chcemy Wam polecić coś, bez czego żadna księżniczka nie może się obyć. W naszym sklepie dostępna jest spódniczka tutu urodzinowa. Największy hit ostatnich czasów, który może pochwalić się długoletnią historią. Nie wszyscy bowiem wiedzą, że początki spódniczek tutu sięgają XVIII wieku, kiedy to na dobre popularny zaczął się robić balet romantyczny.

Tutu przez pewien czas nierozerwanie związany był z baletem. Dzisiaj też tak jest, ale coraz częściej można spotkać spódniczki tego pokroju na co dzień, na ulicy. Także, jeśli chodzi o małe dziewczynki, które w takich kreacjach wyglądają naprawdę uroczo i bardzo elegancko.

Spódniczka tutu urodzinowa połączona z body, z nadrukiem urodzinowym i przepiękną opaską, będzie stanowić idealną stylizację na urodziny. Nie tylko na drugie, czy też trzecie. Komplet dostępny jest również w wersji uniwersalnej, z napisem #Birthday Girl. Można go kupić w rozmiarze od 56 do 92, dzięki czemu można go założyć nawet przy okazji pierwszych urodzin małej pociechy. Zestawy dostępne są w wersji czarno-białej, czerwono-białej.

Wszystkie ubranka wyprodukowane są z najwyższej jakości bawełny, która to nawet po praniu będzie wyglądać jak nowa.