Kategorie
Twój Koszyk

Blog sklepu internetowego dla niemowląt - lene.pl RSS Feed

05 sie Co każdy maluszek powinien mieć w szafie?
0 2
Nie da się ukryć, iż niemowlęta dosłownie rosną jak na drożdżach, dlatego przed rodzicami stoją prawdziwe wyzwania - stałe uzupełnianie garderoby swoich pociech. Oczywiście istnieją ubranka dla dzieci..
05 sie Jakie ubranka dla niemowlaka sprawdzają się najlepiej?
0 4
Podstawową zasadą, o której należy pamiętać podczas wyboru odpowiednich ubranek dla niemowlaka, jest przede wszystkim wygoda. Garderoba dziecięca różni się w zależności od wieku malucha, jednak komfor..
23 lip Wyprawka dla bliźniąt - jak to ugryźć?
0 53
Przygotowanie wyprawki dla bliźniąt może przyprawić o zawrót głowy i niekiedy być kłopotliwe. Warto więc mieć dobry plan, jak dokładnie zabrać się za przygotowanie wyprawki. Nie może zabraknąć w niej ..
20 lip Jak kupić idealne body dla niemowlaka?
0 60
Wybór odpowiednich ubranek, a zwłaszcza body dla niemowlęcia może przyprawić o zawrót głowy. Zwłaszcza rodziców, którzy będą opiekowali się tak małym dzieckiem po raz pierwszy.Sprawy nie ułatwia równi..
24 cze Zadbaj o dziecko w letnie upały
0 71
Pierwsze, większe upały to stresujący i nerwowy moment dla młodej mamy. Upał nie tylko powoduje dyskomfort, ale jest poważnym zagrożeniem dla zdrowia i życia niemowląt. W naszym poradniku podpowiadamy..
01 mar Jak wybrać ubranka do chrztu?
0 635
Chrzest jest bardzo ważną uroczystością w życiu każdego maluszka. To właśnie wtedy Twoja pociecha jest otoczona członkami najbliższej rodziny i jest jednocześnie w centrum uwagi. To potrzeby maluc..
01 mar Wybór odzieży dziecięcej w zależności od pory roku
0 485
Wielu rodziców zastanawia się nad tym, jak wybierać odzież dziecięcą w zależności od pory roku. Kluczowy jest przecież komfort maluszka, a więc odzież nie może powodować przegrzewania ani też wychło..
01 mar Tkaniny przyjazne dla dzieci
0 540
Nie ulega wątpliwości, że ubranka dla dzieci powinny być wykonane z wysokiej jakości tkanin. Materiały koniecznie muszą być bezpieczne dla delikatnej skóry najmłodszych. To dlatego, jeśli wybieramy ..
31 sty Dlaczego warto kupować polskie ubranka dla dzieci?
0 557
Z każdym kolejnym rokiem wzrasta zainteresowanie ubrankami dla dzieci od polskich producentów. Nie ma się czemu dziwić, bowiem polskie ciuszki cieszą się opinią produktów o wysokiej jakości oraz ..
21 gru Moda dziecięca - najnowsze trendy
0 464
Należy podkreślić, że moda dziecięca rozwija się tak szybko, że możemy zobaczyć różnorodne kolekcje, które w niczym nie ustępują tym dla dorosłych. Powstaje wiele designerskich linii produktów, które ..
21 gru Kiedy dziecko potrzebuje czapki?
0 429
Wielu rodziców staje przed dylematem: zakładać czapeczkę czy nie zakładać? Zdania na ten temat są nieustannie podzielone. Jedni są zwolennikami tezy, że noworodki powinny chodzić w czapeczkach przez ..
21 gru Jak ubierać niemowlaka zimą?
0 647
Jednym z największych dylematów każdego rodzica jest to, jak ubierać dziecko, aby nie zmarzło. Często błędnie - w obawie przed przeziębieniem - nakładamy na malucha zbyt dużo warstw ubranek. Przesad..
Wyświetlono: 1 do 12 z 23 (2 stron)