Kategorie
Twój Koszyk

Wyprawka dla noworodka i niemowląt

Wyświetlono: 1 do 36 z 205 (6 stron)
Wyświetlono: 1 do 36 z 205 (6 stron)
Wyprawka dla noworodka
gwiazdka-1gwiazdka-2gwiazdka-3gwiazdka-4gwiazdka-5
Srednia ocena: 4.97 (92%)
Na podstawie: 32 ocen

Narodziny małego dziecka to nie lada wydarzenia. Samo przygotowywanie do dnia porodu, będzie budzić ogromne emocje. W czasie, kiedy do wyznaczonego przez lekarza dnia, nie ma co próżnować. Przyszli rodzice powinni pomyśleć o tym, aby zaopatrzyć się w odpowiednią wyprawkę, gdzie muszą znaleźć się m.in. ubranka dla noworodka. Je to właśnie znajdziecie w ofercie naszego sklepu.

Ubranka dla nowo narodzonego dziecka

Jakie ubranka dla niemowlaka należy kupić, zaraz po jego narodzeniu? Nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Wszystko zależne jest od pory roku, z jaką będzie się miało do czynienia. Pod uwagę należałoby również wziąć słowa lekarza prowadzącego ciąże, który na bieżąco informuje przyszłych rodziców o tym, jak duże jest dziecko. Dzięki temu będzie wiadome, jakie rozmiary ciuszków będzie można wybrać.

Wyjściowym rozmiarem dla wszystkich maluchów jest 56. Są jednak dzieci, które od razu muszą nosić ubranka 62. Wszystko bowiem wynika z ich początkowej masy urodzeniowej i wzrostu. W naszym sklepie otrzymacie ubranka dla niemowlaka od rozmiaru 56.

Wiosną, latem, jesienią i zimą wiemy czego spodziewać się na dworze. Nie można zapomnieć o tym, że zasada ubierania małego dziecka, które dopiero co pojawiło się na świecie, jest prosta - o jedną warstwę więcej, niż osoba dorosła. Jest to bezpieczne i korzystne rozwiązanie. W naszym sklepie otrzymacie body, które można nosić w ciepłej porze letniej razem z pajacami niemowlęcymi.

Ubranka dla noworodka unisex, na sam początek, należy kupić w niewielkiej ilości. Noworodek bardzo szybko rośnie, dlatego może się okazać, że już po miesiącu zdecydowana większość ubranek w wyjściowym rozmiarze, będzie dla niego za mała. Ze spokojem można kupić nieco większe, a np. rękawki od pajacyków podwinąć nieznacznie

Jakie ubranka dla noworodka do szpitala będą najlepsze? W samym szpitalu sprawdzi się na pewno body z krótkim lub długim rękawem (zależnie od pory roku), jeżeli maluch będzie leżał w inkubatorze. W przypadku wspólnej sali z mamą, można maluszka ubrać w pajacyk i body. Należy jednak pamiętać o tym, aby nie doprowadzić do przegrzania organizmu. Na samo wyjście ze szpitala należy wybrać ubranka dla noworodka chłopca lub dziewczynki, które dopasowane są do pory roku.

Aby uczcić tak ważny dzień - dzień narodzin - warto kupić ubranka dla noworodka z napisami. Je wszystkie możecie znaleźć w naszym sklepie. Polecamy Wam body z krótkim rękawem, pajacyki do spania i do noszenia na co dzień. Ubranka dla niemowląt z nadrukiem mogą kupić sami rodzice, ale także inne osoby dorosłe. Będą one stanowić miły prezent dla nowo narodzonego dziecka.

Nie tylko personalizowane ubranka dla niemowlaka należy umieścić w jego wyprawce. Nie można bowiem zapomnieć o takich akcesoriach, jak czapeczka, wykona z delikatnej bawełny. Jest to jeden z najważniejszych elementów garderoby, którego nie można pomijać w wyprawce. Podobnie jak śliniaka. Te wszystkie produkty, w różnych rozmiarach i kolorach, możecie zamówić właśnie w naszym sklepie.