Kategorie
Twój Koszyk

Body niemowlęce starszy brat i starsza siostra

Mówi się, że prawdziwymi szczęściarzami są w życiu ci, którzy mają okazję wychowywać się w licznej rodzinie i od małego budować więzy rodzinne z rodzeństwem. Z myślą więc o umacnianiu poczucia bliskości z braćmi czy siostrami, polski producent odzieży niemowlęcej stworzył unikatową kolekcję ubranek dedykowanych właśnie rodzeństwu. Piękne, mięciutkie i bardzo przyjemne dla delikatnej skóry maluszka, body niemowlęce LENE dostępne są teraz w bogatej ofercie kolorystycznej, a do tego wzbogacone są również ciekawymi napisami. Body z hasłem „będę starszą siostrą!”, „będę starszym bratem!”, „kocham moją siostrzyczkę” czy „kocham mojego braciszka” to jeden z najsłodszych widoków jakie można sobie wyobrazić. Warto jednak poznać nieco bliżej ofertę polskiego producenta by przekonać się, dlaczego dobrze kupić body oferowane przez niego właśnie.


To, co wyróżnia ubranka dla niemowląt LENE to zaprojektowanie, uszycie i ozdobienie ciuszków wyłącznie w Polsce. Do tego body niemowlęce wykonane zostały z czystej bawełny bez żadnych sztucznych domieszek, a bawełna ta oznaczona została wysoko ocenianym certyfikatem Oeko-Tex 100, gwarantującym maksimum bezpieczeństwa materiałów dla dzieci do 3 roku życia. Gładkie wykończenia body niemowlęcych, bezniklowe napy oraz bezpieczne napisy – to wszystko dodatki które sprawiają, że ubranka niemowlęce od polskiego producenta cieszą się ogromną popularnością i stają się polecanymi produktami jako zawsze trafiony prezent dla najmłodszego członka rodziny.


Body dla niemowląt LENE dostępne są zazwyczaj w dwóch opcjach: z krótkim i długim rękawkiem oraz w dość dużej różnorodności kolorystycznej. Dziewczynkom poleca się najczęściej zakup body w odcieniach różu lub granatu, chłopcom zaś – w odcieniach bieli, szarości lub niebieskiego. Wszystkie jednak z dostępnych modeli są bardzo przyjemne w dotyku i miłe dla delikatnej skóry maluszka, gwarantując najwyższy komfort użytkowania i pełne bezpieczeństwo.


Body niemowlęce LENE to idealny pomysł na uzupełnienie i stworzenie kompletnej wyprawki dla niemowlaka – są tak ładne i mięciutkie, że idealnie sprawdzą się jako ciekawy element stroju każdego małego braciszka lub maleńkiej siostrzyczki. Do tego ciekawe napisy na body wywoływać mogą tylko i wyłącznie uśmiech. Bo jak nie uruchomić pozytywnych uczuć gdy czyta się na body takie hasła jak: „kocham mojego braciszka” czy „będę starszą siostrą!”. Takie body to doskonały pomysł na prezent dla tych maluszków, które mają rodzeństwo lub u których rodzina ma niedługo się dodatkowo powiększyć. Budowanie pozytywnych emocji przy pomocy pięknych ubranek dla niemowląt jest możliwe – warto korzystać z bogatego asortymentu ubranek niemowlęcych od polskiego producenta – firmy LENE.

 

Body z serii Dla Rodzeństwa z napisem w kolorze czarnym Będę Mieć Braciszka. Do wyboru osiem kolorów bodziaków, z długim lub krótkim rękawkiem oraz rozmiary od 56 do 92. Takie body to wspaniała pamiątka a także pomysł na stylizację do zdjęć. Pomoże wszystkim przekazać wyjątkową i radosną wiadomość. ..
31,40 zł
Jeśli chcesz wszystkim przekazać wspaniałą wiadomość o powiększeniu się rodziny to mamy dla Ciebie super bodziaka z napisem Będę Mieć Siostrzyczkę. Fajny pomysł do stylizacji a także pamiątka ważnego rodzinnego wydarzenia.Bodziaki marki LENE uszyte są w Polsce z bawełny interlock i obszyte lamów..
31,40 zł
Będę Starszą Siostrą - body niemowlęce Będę Starszą Siostrą - body niemowlęce
Bestseller
Zabawne body dla dziewczynki - Będę Starszą Siostrą!body niemowlęce marki LENE zaprojektowane, uszyte i ozdobione w Polsce, najwyższej jakości, miękka bawełna interlock bez domieszek o gramaturze około 180 g/m2 z polskiej dziewiarni - certyfikat Oeko-Tex 100, gładkie wykończenia, bezniklo..
31,40 zł
Będę Starszym Bratem - body niemowlęce Będę Starszym Bratem - body niemowlęce
Bestseller
Body dla chłopczyka - Będę Starszym Bratem!body niemowlęce marki LENE zaprojektowane, uszyte i ozdobione w Polsce, najwyższej jakości, miękka bawełna interlock bez domieszek o gramaturze około 180 g/m2 z polskiej dziewiarni - certyfikat Oeko-Tex 100, gładkie wykończenia, bezniklowe napy, ..
31,40 zł
Personalizowane body nioemolęce z napisem Starszy Brat.body niemowlęce marki LENE zaprojektowane, uszyte i ozdobione w Polsce, najwyższej jakości, miękka bawełna interlock bez domieszek o gramaturze około 180 g/m2 z polskiej dziewiarni - certyfikat Oeko-Tex 100, gładkie wykończenia, bezni..
31,40 zł
Body z nadrukiem I Love Brata z możliwością dodania imienia. Klasyczny wzór do wyboru na wielu naszych kolorach oraz dostępnych rozmiarach 56, 62, 68, 74, 80, 86, 92.body niemowlęce marki LENE zaprojektowane, uszyte i ozdobione w Polsce, najwyższej jakości, miękka bawełna interlock bez domi..
31,40 zł
Body niemowlęce z nadrukiem I Love Siostrę z możliwością personalizacji. Maluszek nie potrafi mówić, ale za to nadruk może wyrazić, to co czuje do swojego rodzeństwa. Rozmiary 56, 62, 68, 74, 80, 86, 92.body niemowlęce marki LENE zaprojektowane, uszyte i ozdobione w Polsce, najwyższej jakoś..
31,40 zł
Kocham Moją Siostrzyczkę - body niemowlęce Kocham Moją Siostrzyczkę - body niemowlęce
Bestseller
Mięciutkie body dla maluszka z zabawnym napisem - Kocham Moją Siostrzyczkę :)body niemowlęce marki LENE zaprojektowane, uszyte i ozdobione w Polsce, najwyższej jakości, miękka bawełna interlock bez domieszek o gramaturze około 180 g/m2 z polskiej dziewiarni - certyfikat Oeko-Tex 100, gład..
31,40 zł
Kocham Mojego Braciszka - body niemowlęce Kocham Mojego Braciszka - body niemowlęce
Bestseller
Mięciutkie i wygodne body dla maluszka z napisem - Kocham Mojego Braciszka.body niemowlęce marki LENE zaprojektowane, uszyte i ozdobione w Polsce, najwyższej jakości, miękka bawełna interlock bez domieszek o gramaturze około 180 g/m2 z polskiej dziewiarni - certyfikat Oeko-Tex 100, gładki..
31,40 zł
W ofercie sklepu body z napisami Mam Super Braci 01. Ubranko dla chłopca, jak i dziewczynki mających dużo rodzeństwa. Braciszkowie będą chyba zadowoleni jak, zobaczą takie ubranko na maluszku. Chyba dlatego, że być może nie potrafią jeszcze czytać no i wtedy pomoże mama. Produkt wykonany z polskiej..
31,40 zł
Body niemowlęce bawełniane z napisami Mam Super Siostry. Nadruk na ubranku niemowlęcym dla maluszka z tym napisem jest odpowiedni zarówno dla chłopczyka, jak i dziewczynki mających liczne rodzeństwo. Siostrzyczki na pewno ucieszą się, jak zobaczą swojego braciszka lum siostrzyczkę w takich bodach ni..
31,40 zł
body niemowlęce marki LENE zaprojektowane, uszyte i ozdobione w Polsce, najwyższej jakości, miękka bawełna interlock bez domieszek o gramaturze około 180 g/m2 z polskiej dziewiarni - certyfikat Oeko-Tex 100, gładkie wykończenia, bezniklowe napy, trwałe kolory, delikatny i bezpieczny trwały ..
31,40 zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 12 (1 stron)