Kategorie
Twój Koszyk

Niemowlęce śliniaki z imieniem dziewczynki

Śliniaki z imieniem dla dziewczynki dodadzą uroku małej księżniczce. Produkty od Lene.pl wyróżniają się szczególnymi cechami – jakością, designerskim stylem i możliwością personalizacji odzieży. Twoja córeczka będzie słodko wyglądać, nosząc oryginalny śliniak ze swoim imieniem.

...

Dodatkowo możesz go ozdobić wybranym motywem. Dzięki niemu dziecko będzie nie tylko zabezpieczone przed zabrudzeniem i zaślinieniem, ale także oryginalnie się prezentować!

Niemowlęcy śliniak z nadrukowanym imieniem dziewczynki

Produkt jest idealnym pomysłem na prezent – śliniaki z imieniem dziewczynki zrobią furorę i zachwycą na każdym przyjęciu, ale też sprawdzą się na co dzień. Do ich uszycia wykorzystano wyłącznie miękką, czystą bawełnę, dlatego garderoba jest lekka i przyjazna dla delikatnej skóry malucha. Dziewczęce śliniaki z nadrukowanym imieniem charakteryzują się trwałym nadrukiem i kolorem, a produkt nawet po wielu praniach zawsze wygląda jak nowy! Już teraz sprawdź całą kolekcję sklepu Lene.pl i wybierz wersję w pełni odpowiadającą Twoim gustom. Niech Twoja córeczka wygląda zjawisko.