Kategorie
Twój Koszyk

Body z metryczką dziecka

Data narodzin pierwszego dziecka, ale i kolejnych w rodzinie, to niebywałe święto, czas wspaniałych wzruszeń i niepowtarzalnych emocji. I choć data ta raz na zawsze zapisuje się w sercach rodziców lub osób najbliższych dziecku, warto też przenieść ją na trwały nośnik.

...

A nim może być ubranko dziecięce. Dlatego też nikogo dziwić nie powinno, że dostępne współcześnie body niemowlęce LENE w formie ubranek – metryczek, cieszą się tak wielką popularnością wśród zamawiających. Urocze przedstawienie imienia, daty urodzin, miejscowości, godziny urodzin oraz podania wagi maluszka oraz jego długości na mięciutkim i bardzo przyjemnym w dotyku ubranku, może być wyłącznie powodem do zadowolenia. Sprawdźmy zatem, co ciekawego w swojej ofercie ma polski producent ubranek dla noworodków i niemowląt – firma LENE.

Z miłości do maluszka podczas produkcji body niemowlęcych stawia się tylko i wyłącznie na czystą bawełnę interlock o gramaturze 180 g/m2, oznaczoną wysoce docenianym certyfikatem Oeko-Tex 100. Certyfikat ten jest wyznacznikiem najwyższej jakości materiałów wykorzystanych w procesie produkcji oraz oznaczać może tylko jedno – te ubranka stworzone zostały do użytkowania właśnie z myślą o dzieciach do 3 roku życia. Body niemowlęce LENE dostępne w ofercie wzbogacone zostały gładkimi wykończeniami, wyposażeniem w bezniklowe napy oraz delikatne, choć wyraziste – napisy. Metryczki na body dostępne są w eleganckiej wersji w odcieniu złota, w standardowej bieli, jak również w szarości. Same body zaś również dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych – od intensywnego różu dedykowanego dziewczynkom, po klasyczną, uniwersalną biel oraz stonowane szarości.

Takie body niemowlęce w postaci uroczej metryczki z pewnością będzie doskonałym pomysłem na ciekawy prezent dla maluszka i jego rodziców. Będzie swoistym hołdem złożonym jednemu z najbardziej niewiarygodnych, a zarazem podniosłych wydarzeń w życiu rodziców i małego człowieczka – związanym nieodłącznie z jego pojawieniem się na świecie.


Najwyższa jakość czystej bawełny wykorzystywanej przy produkcji body niemowlęcych LENE to gwarant pełni satysfakcji i zadowolenia z użytkowania ubranek dla niemowląt i małych dzieci. To także zawsze trafiona inwestycja – czy do użytku prywatnego, czy pomyślana jako prezent. Wśród najważniejszych potrzeb maluszków na wyróżnienie z pewnością zasługuje fakt, że niemowlęta muszą czuć się dobrze w ciuszkach, które z myślą o nich przygotowano. Dlatego warto stawiać przede wszystkim na polską produkcję i wybierać najwyższą jakość odzieży dla niemowląt nie tylko zaprojektowanej i uszytej, ale również ozdobionej właśnie w Polsce. Tak jest w przypadku body niemowlęcych LENE – stworzono je z miłości do maluszków. I tworzy się nadal!