Kategorie
Twój Koszyk

Ubranka na różne okazje rodzinne

Są takie okazje, których w żaden sposób nie można pominąć. W szczególności, jeżeli chodzi o małe dzieci. Pierwszy ząbek, pierwszy krok, pierwsze słówko - w przypadku tak maleńkich istot, pewne rzeczy nabierają zupełnie nowego sensu. To przy małych dzieciach, osoba dorosła na nowo uczy dostrzegać się pewne rzeczy. Te, o których na co dzień zapominamy.

Body na wyjątkowe okazje

W naszym sklepie otrzymacie body dziecięce z nadrukiem, które są bardzo dobrym pomysłem, jeżeli chodzi o celebrację ważnych chwil. Przykładem tego mogą być niemowlęce body na pierwsze urodzinki malucha. Body ze złotym lub różowym nadrukiem jedynki prezentuje się niezwykle efektownie na granatowym i białym tle. W szczególności połączenie koloru granatowego i złotego wygląda bardzo ekskluzywnie i elegancko. Chociaż należałoby dodać, że białe body z różową jedynką i złotą koroną jest równie piękne, podkreślające urok i słodycz każdej małej dziewczynki. W swojej ofercie posiadamy również body w innych kolorach, które będą idealne do celebracji pierwszych urodzin oraz kolejnych.

Jeżeli chodzi o body dla dzieci z napisami, to nie zapominajcie również o tym, że tak prostym, klasycznym strojem można wyróżnić również dziadków, którzy na pewno będą dumni ze swoich wnucząt. Body z napisem "Kocham Cię Dziadku!" i niemowlęce body "Kocham Cię Babciu!" - czy może być lepsza propozycja, która na pewno ucieszy seniorów? Body z takimi napisami otrzymacie u nas w różnych rozmiarach. Można je nosić każdego dnia, ale w szczególności 21 i 22 stycznia, kiedy w całej Polsce obchodzony jest hucznie Dzień Babci i Dziadka.

Posiadamy także ubranka dla niemowląt z napisami "Wszystkiego najlepszego DZIADKU w dniu...", "Wszystkiego najlepszego CIOCIU w dniu...", itd. Takie body to również idealna okazja do tego, aby podkreślić wyjątkowość tego dnia. Znacznie słów nadrukowanych na body dziecka na pewno nabierze podwójnego znaczenia.

Pamiątka na długi czas

Personalizowane ubranka dla dzieci z napisami to doskonały pomysł na prezent. Nawet, jeżeli dziecko z niego już wyrośnie, to i tak takie body lub śpiochy z napisami można pozostawić na pamiątkę, na długi czas. W przyszłości, taki element garderoby na pewno będzie budził rzewne wspomnienia. Nie tylko, jeżeli chodzi o samych rodziców, ale również dziecko, które zdąży dorosnąć. Czasem człowiek sam nie może wyjść ze zdumienia, że był tak maleńką istotą.

Śmieszne ubranka dla niemowląt są oryginalne. Można mieć pewność co do tego, że niewielka ilość dzieci będzie posiadała takie elementy garderoby. W szczególności, jeżeli wymyśli się oryginalny napis, czy też zdrobniałą "ksywkę" dla malucha. Takie śmieszne ciuszki sprawiają, że maluchy przyciągają większą uwagę i zwracają uwagę wśród zgromadzonych osób - oczywiście, w pozytywny sposób.

Kupowanie takich ubranek to znak, że danej osobie naprawdę zależy. Zdecydowana większość osób udaje się do zwykłych sieciówek. Tam znajdują prezent dla malucha. Rzadko która osoba decyduje się na to, aby znaleźć coś bardziej kreatywnego, pomysłowego. Personalizowane ubranka dla dzieci z napisami to coś oryginalnego. Coś, o co warto się postarać sprawiając miły gest nie tylko małemu dziecku. Najbardziej ucieszą się rodzice, że ktoś tak mocno postarał się dla ich malucha.

Obowiązkowy elementy wyprawki dla niemowlaka

Body to jeden z takich elementów garderoby, który powinien znaleźć się w wyprawce dla nowo narodzonego dziecka. Dumni rodzice nie powinni rezygnować z body przez długi czas. Przynajmniej do pierwszego lub drugiego roku życia. Dlatego w naszym sklepie przygotowaliśmy ofertę w postaci wysokiej jakości body dla dziewczynki i body niemowlęcych dla chłopca uszytych z wysokiej jakości, naturalnej bawełny.

Jest to ubranko, które jest bardzo wygodne, a do tego szybkie w założeniu. Pozwala w jednym miejscu utrzymać pieluchę. Nie zawiera małych elementów. Nie ma więc ryzyka zadławienia przez malucha.

Skoro już szukacie body, to przejrzyjcie nasz katalog, gdzie znajdziecie body dla dzieci z napisami na różne okazje. Nie tylko na urodziny malucha, ale także osób dorosłych. W naszym asortymencie znajdziecie również ubranka dla niemowląt z napisami, które mogą stanowić formę podziękowania dla rodziców chrzestnych. Tak, Chrzest Św. to wyjątkowa okazja i warto przy tej okazji wyróżnić osoby, które zgodziłyby się stać na straży małego dziecka. Dzięki naszej ofercie będziecie mieli do tego okazję.

Polecamy Wam nie tylko śmieszne ciuszki z wesołymi napisami. U nas możecie otrzymać inne, personalizowane prezenty, jak chociażby maskotka z imieniem, czy też śliniak z imieniem dziecka. Są to idealne propozycje, które będą stanowić dopełnienie całego ubrania małego dziecka. Wszystkie ubrania oraz akcesoria oferowane są przez nas w różnych kolorach i rozmiarach.