Kategorie
Twój Koszyk

Czarne spódniczki tiulowe

Komplecik urodzinowy w kolorze biało - czarnym z napisem #Birthday Girl. Delikatna spódniczka tutu, body z napisem oraz opaska z puszystym pomponem tworzą wspaniały uroczysty strój. Doskonała kreacja dla małej Elegantki na przyjęcie urodzinowe oraz do pamiątkowych zdjęć. ..
116,90 zł
Stylowy komplecik w kolorze czarnym ze złotym dodatkiem. Puszysta tutu, czarne body ze złotym napisem - Born To Shine i opaska z tiulowym pomponem.no-białym tworzą wyjątkowy zestaw na wiele okazji. Strój świetnie sprawdzi się podczas wszelkich uroczystości rodzinnych, sylwestrowych, zabaw szkolnych ..
116,90 zł
Stylowy komplecik w kolorze czarnym ze złotym nadrukiem. Świetna propozycja dla każdej Małej Strojnisi. Zestaw tworzy, tiulowa spódniczka tutu, czarne body ze złotym napisem -Córcia Tatusia oraz opaska z puszystym pomponem. Strój świetnie sprawdzi się podczas zabaw szkolnych, uroczystości rodzinnych..
116,90 zł
Spódniczka tiulowa tutu czarna z satynową kokardą. Spódniczka tutu wykonana jest z delikatnego i puszystego tiulu, który sprawia, że nie wygląda ona płasko ale pięknie unosi się. Czarna spódniczka tutu ślicznie wygląda na każdej dziewczynce. Idealnie sprawdzi się do stylizacji podczas sesji zdjęciow..
89,90 zł
Elegancki komplecik dla dziewczynki w klasycznym kolorze czarnym ze złotą gwiazdką i możliwością dodania imienia. Spódniczka Uszyta z czarnego tiulu, czarne body ze złotym nadrukiem i opaska z dużym pomponem to zestaw na wyjątkowe okazje. Strój dla małej gwiazdy na wszelkie uroczystości rodzinne, za..
116,90 zł
Personalizowany zestaw składający się z czarnej spódniczki tutu i body ze złotym nadrukiem. Delikatna spódniczka tutu w odcieniu czerni z satynową kokardą oraz body ze złotą gwiazdką i możliwością dodania imienia tworzą oryginalne zestawienie. Komplecik pięknie prezentuje się na każdej małej dziewcz..
116,90 zł
Stylowy komplecik dla dziewczynki na pierwsze urodziny. Czarna spódniczka i opaska z tiulowym pomponem oraz body ze złotym nadrukiem tworzą wspaniały zestaw na Roczek. Idealny strój na uroczystość urodzinową oraz do stylizacji podczas sesji zdjęciowej. Dodaje uroku każdej Małej Elegantce i pięknie s..
116,90 zł
Stylowy komplecik urodzinowy dla dziewczynki w kolorze czarno-białym. Piękna, puszysta tutu i body z cyfrą jeden oraz opaska z tiulową kokardą tworzą wyjątkowy zestaw na Roczek. Strój świetnie sprawdzi się podczas pierwszej uroczystości urodzinowej a także podczas pamiątkowej sesji zdjęciowej.&n..
116,90 zł
Ubranko na roczek dla dziewczynki składające się ze spódniczki tiulowej tutu w kolorze czarnym i body z nadrukiem na roczek. Oryginalna stylizacja dla dziewczynki na pierwsze urodziny z możliwością personalizacji. W zestawie tutu znajdują się białe, bawełniane body z nadrukiem cyfry jeden we wzorze ..
116,90 zł
Personalizowany komplet na roczek złożony ze spódniczki tiulowej w kolorze czarnym z kokardą i bawełnianym body z nadrukiem. Możliwość umieszczenia imienia na body sprawia, że strój staje się niepowtarzalną pamiątką z okazji pierwszych urodzin dziecka. Cała stylizacja opiera się na bardzo modnym wzo..
116,90 zł
Elegancki komplecik na roczek dla dziewczynki ze złotym nadrukiem. Tiulowa spódniczka tutu w kolorze czarnym, body ze złotą koroną i cyferką jeden oraz opaska z kokardką tworzą wspaniały zestaw urodzinowy. Idealny strój na przyjęcie urodzinowe z okazji roczku oraz do stylizacji podczas pamiątkowych ..
116,90 zł
Elegancki komplecik dla dziewczynki w klasycznym kolorze ze złotym akcentem. Czarna spódniczka tiulowa, czarne body ze złotą jedynką oraz opaska z puszystym pomponem tworzą wyjątkowy zestaw na Roczek. Super strój na pierwszą uroczystość urodzinową oraz do stylizacji podczas pamiatkowej sesji u fotog..
116,90 zł
Stylowy komplecik urodzinowy dla dziewczynki w kolorze czarno-białym. Spódniczka z czarnego tiulu, body ze złotą koroną i napisem - Moje Pierwsze Urodziny oraz opaska z czarnym pomponem. Niepowtarzalny zestaw dla małej Elegantki z okazji pierwszych urodzin.    ..
116,90 zł
Czarny komplecik dla dziewczynki ze złotą koroną. Oryginalny i elegancki zestaw składający się ze spódniczki tiulowej tutu, opaski z puszystym pomponem oraz body ze złotą koroną i możliwością dodania imienia. Świetnie prezentuje się podczas sesji fotograficznych, urodzinowych i rodzinnych. Doskonały..
116,90 zł
Elegancki komplecik w kolorze czarnym ze złota koroną dla Księżniczki. Piękna, puszysta tutu i body ze złota koroną oraz opaska z tiulowym pomponem tworzą wyjątkowy zestaw dla Małej Damy. Klasyczna kreacja świetnie sprawdzi się podczas uroczystości rodzinnych, sylwestrowych, zabaw przedszkolnych a t..
116,90 zł
Elegancki komplecik dla królewny w klasycznym, czarnym kolorze. Przepięknie prezentuje się na każdej dziewczynce podczas uroczystości rodzinnych, zabaw przedszkolnych i sylwestrowych. Niepowtarzalny zestaw doskonale nadaje się na sesje fotograficzne do stworzenia pieknych, pamiątkowych fotografii.&n..
116,90 zł
Elegancki komplecik urodzinowy dla dziewczynki z kolorowym napisem. Spódniczka z delikatnego, czarnego tiulu, bawełniane body z nadrukiem oraz opaseczka z kokardką tworza niepowtarzalny zestaw. Każda dziewczynka będzie wyglądać w nim wyjątkowo pięknie i uroczo.   ..
116,90 zł
Elegancki komplecik dla dziewczynki z możliwoscia personalizacji. Klasyczna kolorystyka oraz motyw z czarnym serduszkiem tworzą wyjątkową kreację dla Małej Damy. Wysoka jakość i bezpieczne, delikatne ubranka marki Lene to gwarancja komfortu dla dziecka. Strój doskonale sprawdzi się podczas wszelkieg..
116,90 zł
Wyświetlono: 1 do 18 z 18 (1 stron)