Kategorie
Twój Koszyk

Ubranka z nadrukiem na Dzień Babci i Dziadka i nie tylko

To zdecydowanie jedno z najpiękniejszych świąt w roku. Zanim Babcia i Dziadek będą mogli zachwycić się własnoręcznie wykonanymi przez dziecko kartkami czy deklamowanymi z zaangażowaniem wierszykami, jest inny sposób na okazanie im uczuć.

...

Ubranka z nadrukiem „Kocham Cię babciu” czy „Wnuczek babci” są bardzo wymowne. Maluszek, który ma je na sobie, sprawi bliskiej osobie największą radość. Będzie to pamiątką na wiele lat, a także źródło wzruszeń i wielu wspomnień. Body dla dziadka to kolejna z naszych propozycji.

Ubranka na Dzień Babci i Dziadka

Przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, w której ważne miejsce zajmują ubranka na Dzień Dziadka. Są one opatrzone dedykacjami: zabawnymi lub wzruszającymi, które zachwycają i poruszają wszystkich członków rodziny. Kilkumiesięczne dziecko nie wie jeszcze, jak ważnymi osobami w jego życiu będą dziadkowie. Nie minie jednak wiele czasu, gdy przekona się o ich miłości, dobroci i spokoju.

Jeśli chcesz odpowiednio celebrować ten ważny dzień, wybierz uszyte z najlepszych materiałów śliniaczki, body czy śpioszki. To wyjątkowa stylizacja na czas odwiedzin u Dziadka, ale też później. Bawełniane ubranka w pięknych kolorach to zawsze ważny element dziecięcej garderoby i podstawa rozmaitych zestawów codziennych. Wykonujemy je w Polsce i ozdabiamy spersonalizowanymi napisami. Może to być nie tylko hasło „Kocham Dziadka”, ale też dodane imię czy pieszczotliwe zdrobnienie.

Odzież dostępna jest w najpopularniejszych rozmiarach, a więc od 56 do 92. Body i koszulki są dostępne w dwóch wersjach – z krótkim lub długim rękawem, w zależności od pory roku i preferencji. Każdy produkt ma certyfikat Oeko-Tex 100, będący potwierdzeniem wysokiej jakości.

Zachęcamy do zakupu uroczych ubranek, które produkujemy w lokalnej manufakturze. Lene projektuje i szyje nie tylko body dla babci, ale też innych członków rodziny. Zapraszamy!