Kategorie
Twój Koszyk

Ubranka z imieniem

Już na etapie kompletowania wyprawki, gdy znana jest płeć i wybrane imię, warto zaopatrzyć mającego się narodzić małego człowieka w piękne ubranka personalizowane. To nie tylko modny, ale też praktyczny pomysł, zwłaszcza w przypadku wieloraczków.

...

Body z imieniem dziecka sprawi, że babcie, dziadkowie i inni bliscy członkowie rodziny oraz przyjaciele szybko nauczą się rozróżniać z pozoru identyczne rodzeństwo.

Prezentowane ciuszki z nadrukiem stanowią także doskonały upominek dla młodych rodziców. Zwłaszcza pierwsze tygodnie po narodzinach to czas, w którym będą potrzebowali wielu kompletów ubranek na zmianę dla swojego maluszka. Zatem niemowlęce śpioszki, czapeczki z imieniem dziecka czy inne elementy garderoby na pewno przydadzą się w szafie dziecka. W produkcji korzystamy wyłącznie z certyfikowanych materiałów, wśród których króluje miękka bawełna o gramaturze 180 g/m2 pochodząca z krajowej dziewiarni. Polskie wyroby zawsze są najlepszą alternatywą, zwłaszcza jeśli chodzi o ofertę dla dzieci.

Ubranka z nadrukiem

Piękne, personalizowane ubranka z nadrukiem występują w rozmiarach od 56 do 92. Wszystkie produkowane są w lokalnych zakładach, stąd pewność co do ich pochodzenia. Możesz wybrać jeden z 8 dostępnych w palecie kolorów. Gwarantujemy jego trwałość i głębię nawet po wielu praniach.

W naszej ofercie znajdują się:

Oznacza to, że możemy stworzyć dla Ciebie nie tylko ubranka z nadrukiem, ale też przytulaczki. Jesteśmy pewni, że miękkie zabawki szybko skradną małe serduszka i staną się najlepszymi przyjaciółmi dzieci. Zachęcamy do zamawiania odzieży i akcesoriów z proponowanymi przez nas hasłami. Jednak jesteśmy otwarci również na Twoje propozycje. Jeśli body z nadrukiem mają mieć nie tylko imię, ale też cyfrę, nazwisko czy pieszczotliwy zwrot – napisz nam o tym przy składaniu zamówienia. Każdy projekt, który wykonamy dla Ciebie i Twoich bliskich, będzie małym dziełem sztuki i zostanie w Waszej rodzinie jako pamiątka na wiele lat.