Metryczki - Lene.pl
Kategorie

Metryczki

Pokaż:
Sortuj według:
Metryczki
Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 6 ocen

Metryczki

Narodziny dziecka to zawsze piękne i bardzo ważne wydarzenie w rodzinie. Każdy, kto przychodzi po raz pierwszy, aby poznać jej nowego członka, czuje się zobowiązany do przyniesienia upominku. Nie musi to być duży prezent, a raczej coś sentymentalnego, co będzie pamiątką na całe życie. Body z metryczką to w ostatnim czasie bardzo popularna forma powitania na świecie małego człowieka. Ich ogromną zaletą jest fakt, że mogą zostać spersonalizowane. Ubranka z nadrukiem wykonywane są bowiem na indywidualne zamówienie w naszej pracowni. Każde z nich jest inne i niepowtarzalne. Zawierają takie informacje o maluszku jak:

  • imię
  • datę i miejsce urodzenia
  • godzinę przyjścia na świat
  • wagę oraz długość

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy umieścili na nich inne ważne dane lub dedykację, od kogo jest prezent. Do tej pory wykonaliśmy już setki podobnych zamówień, którymi nasi Klienci obdarowali swoje dzieci, wnuki, siostrzeńców, bratanków i innych bliskich. Za każdym razem body z nadrukiem metryczki wywoływało radość i wzruszenie.

Akcesoria i ubranka z nadrukiem

Nasze body i śliniaki z metryczką są produkowane w Polsce. Szyjemy je z bawełny o dużej gramaturze, którą nabywamy z zaufanych lokalnych dziewiarni. Dbamy o każdy detal projektu, proponując rozmaite nadruki na tle w jednym z siedmiu kolorów do wyboru: białym, różowym, ciemnym różu, błękitnym, turkusowym, szarym, granatowym, czarnym. Są one odporne na częste pranie, nie blakną i nie płowieją pod wpływem środków czystości czy wysokich temperatur. Dzięki temu możemy zapewnić, że body z nadrukiem metryczki będą prezentem nie tylko na chwilę. Gdy maluch z nich wyrośnie, dołączą do pięknej i pełnej sentymentów skrzyni z pamiątkami.

Zachęcamy do zakupu ubranek w rozmiarze od 56 do 92. Cechuje je bardzo wygodny krój i staranne odszycie bez wystających nitek czy grubych szwów. Wszystkie mają certyfikat Oeko-Tex 100, który jest zapewnieniem o najwyższej jakości i bezpieczeństwie wyrobów dla dzieci.