Kategorie
Twój Koszyk

Czapeczki dla niemowlaka z nadrukiem bawełniane

Czapeczki dla noworodka i niemowlęcia

Niezbędnym artykułem każdej wyprawki dla noworodka jest czapeczka. Dbając o zdrowie swojego dziecka, rodzice ubierają mu ją po raz pierwszy tuż przed wyjściem ze szpitala. Oczywiście warto pamiętać, że w wyprawce powinien znaleźć się więcej niż jeden model.

...

Pierwszy kupuje się zwykle bez mierzenia, biorąc pod uwagę tabelę rozmiarów dla noworodków.

Czasem kryterium doboru jest też wielkość dziecka na podstawie USG. Czapeczka niemowlęca nie może być ani zbyt obszerna, ani zbyt ciasna. Szwy nie powinny uciskać główki noworodka, ale i nie powinna ona się zsuwać. Rzecz jasna rodzaj czapki należy dopasować do pory roku (Polecamy artykuł na naszym blogu: Kiedy dziecko potrzebuje czapki?).

W naszej ofercie można znaleźć czapeczki bawełniane dla noworodków i niemowląt. Przeciętny obwód głowy dziecka po urodzeniu wynosi od 36 do 40 cm, zatem trzeba szukać takiego modelu, który wystarczy dziecku przynajmniej na pierwsze trzy miesiące życia.

Sklep internetowy lene.pl oferuje czapki nadrukiem, na obwód główki od 36 do 44 cm. Zatem wybierając kilka, można zadbać o ochronę głowy dziecka do około szóstego miesiąca życia.

Śmieszne czapki z napisami dla dzieci

Najlepszą wersją czapki dla niemowlaka jest tzw. smerfetka, która posiada wiązanie na supeł w górnej części. Takie najwyższej jakości akcesoria, wykonane z bawełny interlock, czyli 100% naturalnej przędzy bez dodatku włókien sztucznych, znajdują się w naszej ofercie.

Każda czapka letnia powinna zapewniać odpowiedni komfort termiczny, co gwarantuje bawełna użyta do ich produkcji. Niewątpliwie takie nakrycie głowy będzie niezbędne także na chrzest i z naszej oferty można wybrać model idealny na tę okazję. Biała czapka niemowlęca może być wyposażona w nadruk z imieniem dziecka, który jest całkowicie bezpieczny i nietoksyczny. Są także produkty idealne na co dzień.

Śmieszne czapki dla dzieci, np. z nadrukiem „100% urwis" sprawdzą się doskonale, podobnie jak modele z grafikami gwiazdek, misiów lub z napisami.

Te ostatnie mogą być przeznaczone na specjalną okazję. Będą odpowiednie na prezent dla młodej mamy, która po raz pierwszy obchodzi swoje święto 26 maja, a także świeżo upieczonego taty. Pielęgnacja i ochrona główki dziecka w pierwszych miesiącach życia jest bardzo ważna, a jej elementem jest odpowiednio dopasowana czapeczka dla niemowląt.

Może być ona także świetnym prezentem z okazji baby shower. Doskonałym wyborem będzie model typu smerfetka, który nie jest ani za luźny, ani za ciasny. Dzięki temu, że zasłania uszy, zapewnia ochronę przed chłodem i wiatrem. W naszym asortymencie znajdą Państwo czapki przeznaczone zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek, w tym wiele produktów uniwersalnych.

Wszystkie są trwałe i odporne na uszkodzenia, a jednocześnie rozciągliwe, dzięki czemu posłużą przez długi czas. Nie kurczą się po praniu, a kolor i nadruk pozostają bez zmian.

Letnia czapeczka dla noworodka

Noworodki, które dopiero pojawiły się na świecie, wymagają szczególnej troski i opieki. Zanim maluszek nabierze podstawowej odporności, jest narażony na wiele czynników zewnętrznych, które mogą spowodować przeziębienie czy podrażnienie skóry. Nawet gdy urodził się w ciepłym, letnim miesiącu. 

Oprócz odpowiedniego ubranka, niezbędna jest również niemowlęca czapka letnia, która skutecznie zabezpieczy główkę przed ewentualnym wiatrem, a delikatną skórę przed rażącym słońcem (Polecamy artykuł na naszym blogu: Upały z dzieckiem - jak sobie radzić?).

Czapeczka dla niemowlaka

Letnia czapeczka dla noworodka to niezbędny element ubioru dla maluszka na typowo wakacyjne miesiące. Wykonana z cienkiego materiału nie przegrzeje główki, a jedynie ochroni ją przed wiatrem czy słońcem. Dostępne są czapki dla niemowlaka dla chłopców i dziewczynek, w różnych kolorach czy wzorach, dzięki czemu młody rodzic dobierze ją odpowiednio do pozostałego stroju maluszka.