Kategorie
Twój Koszyk

Biała czapka dla niemowlaka


Biała czapka z napisami dla niemowlaka to niezbędny element dziecięcej wyprawki, który chroni małą główkę już od chwili narodzin. Białe czapeczki w kolekcji sklepu Lene.pl są wyjątkowe, ponieważ gwarantują możliwość indywidualnego dopasowania garderoby do charakteru dziecka. Niemowlęce czapeczki w białym kolorze nadrukiem mogą informować o imieniu malucha, przedstawiać jego datę urodzin lub prezentować inspirującą treść. Popularne są zarówno wersje dedykowane małym królewnom, np. z nadrukowaną, złotą koroną, jak i chłopięce czapeczki z napisami: „Kochany synek” lub „Mały książę”.

Niemowlęce czapeczki w kolorze białym z napisami

Sporą część galerii zajmują uniwersalne modele niemowlęcych czapeczek w kolorze białym z nadrukowanymi napisami, które będą pasować na każde maleństwo. Urokliwy design sprawia, że białe czapeczki z napisami dla niemowlaka pięknie go ozdobią, doskonale sprawdzając się także jako prezent lub obowiązkowy element pierwszej sesji fotograficznej. Białe czapeczki dla niemowląt od Lene.pl mają wymagane certyfikaty – do uszycia nakryć zastosowano wyłącznie miękką, czystą bawełnę. To lekko rozciągliwe białe czapeczki niemowlęce z napisem, które doskonale dopasowują się do kształtu główki. Ozdobny supełek reguluje wysokość produktu, a garderoba nawet po wielu praniach zawsze wygląda jak nowa! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją i życzymy udanych zakupów.

Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityka Cookies