Kategorie
Twój Koszyk

Niemowlęce koszulki dla dziewczynki z napisem Brat, Siostra uszyte z naturalnych tkanin

Rodzeństwo
gwiazdka-1gwiazdka-2gwiazdka-3gwiazdka-4gwiazdka-5
Srednia ocena: 4.97 (92%)
Na podstawie: 33 ocen
Wyświetlono: 1 do 13 z 13 (1 stron)

Specjalna kolekcja koszulek dla dziewczynki ozdobionych napisami "Brat" i "Siostra", które są hołdem dla wyjątkowych relacji rodzeństwa. Bawełniane koszulki transcendentują powszechne pojęcie dziecięcej odzieży; są manifestem nierozerwalnej więzi rodzeństwa na różnych etapach ich życia.

Zaprojektowane i wykonane w Polsce z wykorzystaniem 100% naturalnej bawełny, dziewczęce koszulki gwarantują niezrównany komfort i jakość. Trwałe napisy, takie jak "Będę mieć Braciszka" czy "Kocham moją Siostrzyczkę", nadają tym niemowlęcym ubrankom osobisty charakter i wyjątkowe znaczenie, a odporny na pranie nadruk zapewnia ich długotrwałość.

Doskonałe na rodzinne zgromadzenia, sesje zdjęciowe czy codzienną modę, dziewczęce koszulki z napisami są testem na miłość i solidarność, cechujące relacje między bratem a siostrą. Nie pozwól, aby te cenne momenty uciekły niezauważone. Wybierz dla swojej córki koszulkę, która stanie się symbolem unikatowej więzi z rodzeństwem i pomoże utrwalić wspomnienia, które pozostaną z nimi na zawsze.

Koszulki niemowlęce - naczęściej zadawane pytania (FAQ)

Koszulki dla niemowlaków marki LENE są szyte w Polsce. Realizujemy produkcję w lokalnej średniej wielkości szwalni. Wybranej przez nas ze względu na rzetelne i dokładne szycie produktów. Jesteśmy więc pewni, że nasze produkty są dobrze i starannie uszyte. Nie wspieramy producentów z Azji.

Nasze produkty szyjemy z bardzo delikatnego i przyjemnego materiału w 100% z naturalnej bawełny bez żadnych domieszek sztucznych. W naszych ubrankach nie ma ani grama plastiku.

Materiał do produkcji naszych koszulek kupujemy w polskiej dziewiarni specjalizującej się w dzianinach przeznaczonych dla niemowląt, spełniającej wymagania Oeko-Tex 100 dla dzieci do 3 roku życia. Nie stosujemy znacznie tańszych toksycznych dzianin importowanych.

Zawsze powstaje pytanie, jak prać ubranka niemowlęce. Powinno się prac w wysokich temperaturach, ale tu pojawia się problem. Im lepsza gatunkowo bawełna (brak sztucznych domieszek) tym temperatura prania powinna być niższa. Niestety bawełna powyżej 40 stopni Celsjusza ma tendencję do kurczenia na długości. Powinno się po praniu naciągać ubranko ale tylko na długości.

Jak natomiast zabić bakterie i inne groźne drobnoustroje? Należy koszulkę wyprasować w temperaturze 150 -160 stopni

Podstawowa metoda prasowania ubranek dla niemowląt z nadrukiem to wywrócenie na lewą stronę i prasowanie bez dotykania nadruku umieszczonego na stronie prawej ubranka. Jest to trochę kłopotliwe i nadruki nie prasują się idealnie.

My zdradzamy inny sposób, prasowanie po stronie prawej ubranka po napisach, ale możliwe tylko poprzez papier do pieczenia koniecznie biały. Nadruk będzie idealnie wyprasowany - jak nowy bez wygnieceń. Można wcześniej zrobić próbę na starym ubranku dla uspokojenia obaw. Przypominamy temperatura prasowania to 150-160 stopni.

Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityka Cookies