Kategorie
Twój Koszyk

Niemowlęce ubranka z nadrukami na Dzień mamy - koszulki, body i śpioszki z nadrukowanymi napisami o mamie

Pierwszy Dzień Mamy zasługuje na szczególną oprawę. To święto, które każdego roku powoduje wzruszenie u milionów kobiet na całym świecie. Dołączyłaś do ich grona? To ważne, aby Twój maluch poznał magię świętowania takich wyjątkowych okazji od samego początku. Ubrany w body ze specjalnym nadrukiem z okazji Dnia Mamy będzie najpiękniejszym „prezentem”. Niemowlęce ubranka na Dzień Mamy możesz zamówić dla siebie lub dla bliskiej osoby: siostry, przyjaciółki, bratowej. Każda z nich jest wyjątkowa i zasługuje na dużo radości, szczególnie w czasie swojego święta. Odzież ozdobiona napisem „Kocham mamusię” na pewno wywoła u niej wiele wzruszeń i będzie wspaniałą pamiątką na lata.

Niemowlęce ubranka na Dzień Mamy

Świętowanie Dnia Mamy na początku rodzicielskiej drogi zazwyczaj nie wiąże się z żadnymi szczególnymi wydarzeniami. To poranek jak każdy inny. I dopóki dziecko nie pójdzie do przedszkola, nie zacznie kolorować laurek, deklamować wierszyków czy brać udziału w przedstawieniach, to rodzice i osoby z ich najbliższego otoczenia muszą zatroszczyć się o wyjątkową otoczkę święta. Warto uwiecznić na fotografii dziecko w okolicznościowym ubranku w ramionach ukochanej mamy. Taka pamiątka z okazji Dnia Mamy na pewno zajmie honorowe miejsce w domowym archiwum.

Zachęcamy do zamawiania spersonalizowanych niemowlęcych ubranek oraz dodatków z napisami na Dzień Mamy. Są wśród nich śliniaczki, które oprócz wartości sentymentalnej będą praktycznym elementem codziennych posiłków. Proponujemy też komplety, na które składają się różne części garderoby, w tym niemowlęce śpioszki czy bodziaki. Dla mamy i taty takie prezenty zawsze stanowią źródło wzruszenia i zachwytu. Propozycją godną polecenia będą także komplety ubranek Mama i córka oraz zestawy Mama i syn.

Z prezentu na Dzień mamy zadowolony będzie też mały właściciel. Miękka bawełna niemowlęcej odzieży nie podrażni jego wrażliwej skóry, pozwoli jej oddychać. Ubranka są przyjemne i miękkie, a dzięki bogatej kolorystyce również atrakcyjne wizualnie.

Do wyboru pozostaje wiele wersji ciuszków i dodatków. Niemowlęce body na Dzień mamy możemy wykonać z dowolnym nadrukiem czy grafiką, które są nanoszone trwałą metodą. Wiele z projektów jest personalizowanych, a więc ozdobionych imieniem małego właściciela lub właścicielki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!