Święto Mamy - Lene.pl
Kategorie

Święto Mamy

Pokaż:
Sortuj według:
Święto Mamy
Średnia ocena: 4.5 (90%)
Na podstawie: 6 ocen

Święto Mamy

Pierwszy Dzień Mamy zasługuje na szczególną oprawę. To święto, które każdego roku powoduje wzruszenie u milionów kobiet na całym świecie. Dołączyłaś do ich grona? To ważne, aby Twój maluch poznał magię świętowania takich wyjątkowych okazji od samego początku. Ubrany w body z nadrukiem będzie najpiękniejszym „prezentem”. Ubranka na Dzień Mamy możesz zamówić dla siebie lub dla bliskiej osoby: siostry, przyjaciółki, bratowej. Każda z nich jest wyjątkowa i zasługuje na dużo radości, szczególnie w czasie swojego święta. Odzież ozdobiona napisem „Kocham mamusię” na pewno wywoła u niej wiele wzruszeń i będzie wspaniałą pamiątką na lata.

Body na Dzień Mamy

Świętowanie Dnia Mamy na początku rodzicielskiej drogi zazwyczaj nie wiąże się z żadnymi szczególnymi wydarzeniami. To poranek jak każdy inny. I dopóki dziecko nie pójdzie do przedszkola, nie zacznie kolorować laurek, deklamować wierszyków czy brać udziału w przedstawieniach, to rodzice i osoby z ich najbliższego otoczenia muszą zatroszczyć się o wyjątkową otoczkę święta. Warto uwiecznić na fotografii dziecko w okolicznościowym ubranku w ramionach ukochanej mamy. Taka pamiątka na pewno zajmie honorowe miejsce w domowym archiwum.

Zachęcamy do zamawiania spersonalizowanych ubranek oraz dodatków. Są wśród nich śliniaczki, które oprócz wartości sentymentalnej będą praktycznym elementem codziennych posiłków. Proponujemy też komplety, na które składają się różne części garderoby, w tym śpioszki czy body. Dla mamy i taty takie prezenty zawsze stanowią źródło wzruszenia i zachwytu.

Z prezentu zadowolony będzie też mały właściciel. Miękka bawełna nie podrażni jego wrażliwej skóry, pozwoli jej oddychać. Ubranka są przyjemne i miękkie, a dzięki bogatej kolorystyce również atrakcyjne wizualnie.

Do wyboru pozostaje wiele wersji ciuszków i dodatków. Możemy wykonać je z dowolnym nadrukiem czy grafiką, które są nanoszone trwałą metodą. Wiele z projektów jest personalizowanych, a więc ozdobionych imieniem małego właściciela lub właścicielki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!