Kategorie
Twój Koszyk

Koszulki niemowlęce z metryczką lub napisem na każdy miesiąc uszyte z naturalnych tkanin

Koszulki dla niemowląt z metryczką i miesiącem to kolejna propozycja od Lene.pl, która podkreśli wspaniałość Twojego maluszka. Dziecięce koszulki z napisem w tej kategorii pozwala zaprezentować światu ważne informacje, dotyczące przyjścia na świat Twojego dziecka, które wyznaczyły mu start jego życiowej podróży.

...

Waga, godzina i miejscowość określają szczególne punkty na tej mapie. Koszulka z metryczką to fantastyczna dziecięca garderoba, która może stać się pierwszym ubrankiem noworodka – napis „Witaj świecie” to znak, że maluch jest już z Wami. Personalizowane koszulki dla niemowląt „metryczka i miesiące” to wspaniały pomysł na prezent dla nowonarodzonego dziecka – zadrukowana koszulka z danymi będzie idealnym ubraniem do sesji fotograficznej i wzbudzi powszechne uznanie. Każda koszulka z nadrukowaną metryczką wyróżnia się kreatywnością i ma odrobinę humorystyczny charakter. Nikt nie przejdzie obojętnie obok maluszka, kiedy wystąpi w takim ubranku. W ofercie Lene.pl dostępne są także wersje z miesiącami. Bobas specjalnie wybraną koszulką może zakomunikować, że ma już pół roczku!

Niemowlęce koszulki z metryczką i miesiącami

Wybierz ulubiony kolor koszulki z metryczką – asortyment dla niemowląt zachwyca bogatą paletą barw. Nie tylko neutralnej bieli czy szarości, ale także pasteli. Zdecyduj o wersji nadruku – dobierz odcień i motyw. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się koszulki z imieniem maluszka, ale możemy wydrukować każdy napis, jaki nam zlecisz. Nie martw się o wygodę dziecka, ponieważ niemowlęce koszulki „metryczka i miesiące” są konfekcjonowane wyłącznie z wysokogatunkowej bawełny, bez sztucznych domieszek, której wysoka jakość jest potwierdzona unikanym certyfikatem Oeko-Tex 100. Zachwyci Cię miękkość tkaniny i przyjemność dotyku – materiał niemowlęcej koszulki zapewnia pełną termoregulację i dba o skórę malucha. W asortymencie sklepu znajdziesz uniwersalne warianty koszulek z miesiącem i metryczkami, dedykowane zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Do wyboru masz krótki i długi rękaw, a wygodne zapięcie na ramieniu zapewnia pełen komfort użytkowania. Wszystkie koszulki dla dzieci są szyte w Polsce – kupując je, wspierasz lokalny rynek. Czuwamy nad ich produkcją, ponieważ chcemy dać bobasom, co najlepsze. Odzież łatwo się pierze, a tkaniny i nadruk prezentują przez długi czas intensywny kolor. Sięgaj tylko po sprawdzone ubranka dziecięce. Niech w koszulkach dla dzieci „metryczka i miesiące maluch rośnie zdrowo i dobrze się rozwija.