Kategorie
Twój Koszyk

Opaski z nadrukiem dla dziewczynek

Elegancka opaska na głowę z gwiazdkami w kolorze czarnym. Miękka, bezuciskowa, uszyta ze szczególną starannością i dbałością o szczegóły. Ozdobiona delikatną falbanką gwiazdkami. Świetnie prezentuje się na główce mniejszej ale także większej dziewczynki. Idealna na wietrzne dni aby zabezpieczyć uszk..
17,90 zł
Opaska dla dziewczynki z ozdobną falbanką i złotymi gwiazdkami. Wspaniały dodatek do codziennego ubioru a także przepiękna ozdoba do stroju na uroczystość z okazji Chrztu. Opaska została uszyta ze szczególną dbałością o szczegóły a także bezpieczeństwo maluszków. Nie zawiera niebezpiecznych dla malu..
17,90 zł
Stylowa opaseczka dla dziewczynki ozdobiona piękną falbanka z możliwością nadruku imienia w kolorze czarnym. Idealne dopełnienie eleganckiej stylizacji a także dodatek do codziennego ubioru. Uszyta z dużą starannością i dbałością o szczegóły, Nie uciskająca i łatwo dopasowująca się do główki niemowl..
17,90 zł
Delikatna opaska bawełniana z granatową falbanką i możliwością dodania imienia w kolorze granatowym. Wykonana ze szczególną starannością i dbałością o szczegóły. Miękka i przyjazna dla skóry dziecka. Bez szkodliwych dla dziecka ozdób i drobnych elementów. Bardzo dobrze trzyma się na główce dzie..
17,90 zł
Personalizowana opaska do włosów dla dziewczynki. Wykończona niebieską falbanką, miękka i przyjemna w dotyku. Bezpieczna dla skóry dziecka a jednocześnie dodająca uroku, bez niebezpiecznych dla małego dziecka ozdób. Pięknie prezentuje się na główce małej i większej dziewczynki. Chroni przed wiatrem ..
17,90 zł
Niezwykle miękka i delikatna opaska dla dziewczynki, ozdobiona różowa falbanka z możliwością dodania imienia w tym samym kolorze. Zapewnia dziecku wygodę podczas noszenia, nie uwiera i nie uciska delikatnej skóry dziecka. Uszyta z dużą dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo małych dzieci. Opaseczka ..
17,90 zł
Personalizowana opaska do włosów dla dziewczynek. Staranie uszyta i ozdobiona delikatną falbanką, bez niebezpiecznych dla małego dziecka ozdób. Delikatna, miękka i łatwo dopasowująca się do główki niemowlaka oraz większej dziewczynki. Możliwość dodania imienia w kolorze srebrnym sprawia, że jest to ..
17,90 zł
Bawełniana opaska z delikatną falbanką i złotym nadrukiem. Wyjątkowo miękka, łatwo dopasowująca się do główki dziecka. Zapewnia komfort podczas noszenia, nie uwiera i nie uciska. Uszyta bez ęniebezpiecznych dla małych dzieci ozdób (koraliki, małe elementy, plastik, metal). Idealnie nadaje sie na wie..
17,90 zł
​Biała opaska dla dziewczynki z elementami w kolorze granatowym. Ozdobiona falbanką i śliczną kokardką. Idealny dodatek do stroju w kolorze biało-granatowym (spódniczka tiulowa+body/koszulka+opaska). Uszyta z bawełny, łatwo dopasowująca się do główki niemowlaka i większej dziewczynki. Uszyta be..
17,90 zł
Bawełniana opaska na głowę  dla dziewczynki z kokardką. Ozdobiona delikatną falbanką i wykończona nicią w odcieniu niebieskim. Przyjemna w dotyku, uszyta z bawełny z dużą starannością bez niebezpiecznych dla malutkiego dziecka ozdób. Idealna na chłodniejsze dni jako zabezpieczenie przed zimnym ..
17,90 zł
Bawełniana opaska z falbanką, obszyta nicią w kolorze różowym i ozdobiona kokardką. Delikatna, miękka i łatwo dopasowująca się do główki dziecka. Uszyta bez niebezpiecznych dla maluszka ozdób. Świetnie nadaje się na wietrzne dni i chroni uszka dziecka przed wiatrem podczas spaceru. Opaska z kokardką..
17,90 zł
Stylowa opaska z falbanką i złotą kokardą. Bezuciskowa, bawełniana, łatwo dopasowująca się do główki dziecka. Uszyta z dużą dbałością o szczegóły, bez niebezpiecznych elementów dla maluszka. Piękna ozdoba na główkę dla każdej Małej Modnisi. Złoty nadruk kokardy oraz delikatna falbanka dodaje uroku i..
17,90 zł
Bawełniana opaska z falbanką i złotą kokardką dla dziewczynki. Uszyta z wysokiej jakości bawełny, bezuciskowa i miękka w dotyku. Nie zawiera niebezpiecznych dla malutkiego dziecka elementów jak np. koraliki i drobne ozdoby. Idealny dodatek do codziennego stroju nadający uroku każdej Małej Modnisi. O..
17,90 zł
Elegancka opaska z falbanką i złotą koroną na roczek. Pięknie prezentuje się jako ozdoba do włosów i dodatek do stroju z okazji Roczku, urodzin i ważnych uroczystości. Świetny element dostępnego u nas zestawu dopasowanego ze sobą kolorystycznie (spódniczka tiulowa+body/koszulka+opaska). Opaska ..
17,90 zł 16,10 zł
Delikatna opaska z falbanką ozdobiona złotym serduszkiem. Uszyta z bawełny, z dużą starannością i dbałością o szczegóły, bez niebezpiecznych dla maluszka elementów zdobniczych. Opaska jest miękka w dotyku i łatwo dopasowuje się do główki mniejszej i większej dziewczynki. Idealna na chłodniejsze dni ..
17,90 zł
Bezuciskowa opaska bawełniana z falbanką, ozdobiona złotą gwiazdką. Uszyta z dużą dbałością o bezpieczeństwo malutkich dzieci bez użycia niebezpiecznych drobnych elementów. Idealna na porę jesienną i wiosenną gdy zdarzają się chłodniejsze i wietrzne dni. Opaseczka świetnie nadaje się do stroju ..
17,90 zł
Wyświetlono: 1 do 16 z 16 (1 stron)