Kategorie
Twój Koszyk

Granatowe tiulowe spódniczki Tutu

Granatowe, tiulowe spódniczki Tutu od Lene.pl uwodzą przepięknym i modnym kolorem burzowego nieba. W stylizacji małej dziewczynki barwa wyróżnia się wyrazistą elegancją i prezentuje dziecko w klasycznym stylu małej baletnicy. Twoja córeczka będzie wyglądać w spódniczce koloru granatowego jak prawdziwa artystka!

...

To olśniewające ubranko, które ma ogromną moc magnetyzowania i przyciągania spojrzeń. Nikt nie będzie się mógł oprzeć tak zwiewnej, subtelnej i wyjątkowej stylizacji, a mała oczaruje wszystkich gości.

Tiulowe spódniczki Tutu w kolorze granatowym

Tiulowe spódniczki Tutu w granatowym kolorze tworzą wyraziste kreacje małej elegantki – łącz je z białym body i srebrnymi dodatkami, a Twoja córeczka będzie błyszczeć jak niekwestionowana gwiazda! Ty dostaniesz pochwały jako jej profesjonalna, osobista stylistka! Zaletami spódniczek Tutu w kolorze granatowym są miękkość i lekkość, dzięki temu cały look dziecka nabiera wysublimowanego charakteru. Granatowe, tiulowe spódniczki Tutu nabierają sielskiego zarysu i beztroski dzięki efektownej, aksamitnej wstążce. Taka odzież dziecięca to zdecydowanie dynamiczny dodatek stroju – zupełnie odmieni Twoje dziecko.

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
Spódniczki Tutu Granatowe
gwiazdka-1gwiazdka-2gwiazdka-3gwiazdka-4gwiazdka-5
Srednia ocena: 4.100 (98%)
Na podstawie: 34 ocen
Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityka Cookies