Narodziny maluszka to ogromna radość dla całej rodziny. Pierwsze wspólne chwile są szczególnie wyjątkowe i pełne ciepła. Ten czas to również przyszłe wspaniałe wspomnienia. Wspomnienia, które pozostaną na całe życie, w pamięci rodziny oraz rodzinnych albumach.

Pierwsze święta - wyjątkowe wspomnienia, które warto uwiecznić

Male dziecko nie jest w stanie zapamiętać tego, co się dzieje w pierwszych latach jego życia. Zatem pierwsze święta z dzieckiem, to radość przede wszystkim dla rodziców i dziadków.

Aby pierwsze świeta z dzieckiem były wyjątkowe, szczegónie zadbać należy o rodzinną atmosferę. Istnieje kilka sprawdzonych sposobów pozwalających lepiej przygotować się do nadchodzących świąt.

Jak uniknąć świątecznej gorączki?

Przygotowując się na pierwsze wspólne święta, nie należy odkładać wszystkich planów na ostatnią chwilę. Większość przygotowań do świąt można wykonać z wyprzedzeniem. Dekorowaniem mieszkania, kupnem prezentów i ubrań świątecznych można zająć się już kilka tygodni wcześniej.

Rozsądne planowanie pozwoli uniknąć zbędnego popłochu, stersu i kolejek w sklepach. Przygotowania do świąt można z powodzeniem rozpocząć już w drugiej połowie listopada.

Jeżeli planujemy wykonać część zakupów przez internet, tym bardziej nie powinno się ich odkładać na ostatnią chwilę. Ogromna ilość zamówień, w drugiej połowie grudnia to zmora firm kurierskich i niestety częste opóźnienia w dostawach.

Kupując prezenty gwiazdkowe z wyprzedzeniam czasowym, nie tylko możemy liczyć na niższe ceny, ale również mamy szanse nabyć produkty, które w zasie największej gorączki zakupowej będą już niedostępne.

Świąteczny wystrój

Świąteczna atmosfera w domu to również dekoracja odpowiednia dekoracja domu.

Wszelkiego rodzaju ozdoby wprowadzają w domu klimat i atmosferę rodzinną. To dzięki nim zdjęcia  wykonane w czasie świąt stają się jeszcze bardziej urocze. Sznur lampek w przedpokoju czy figurka anioła na regale, ą ocieplą i nadadzą wnętrzu przytulnego klimatu.


Kolorami świąt Bożego Narodzenia są złoto, czerwień i zieleń. Warto zaopatrzyć się w gwiazdę betlejemską, kwiecisty symbol nadchodzących Świąt. Świetnie sprawdzi się również wieniec świąteczny na drzwi oraz duży, ozdobny słoik wypełniony piernikami własnej roboty.

Nie tylko dekoracje domowe

Wystrój wnętrza to nie jedyna forma podkreślenia świątecznej atmosfery. Odświętne ubrania to także bardzo istotny element, którego nie powinno zabraknąć. Elegancki strój jest absolutnie obowiązkowy zarówno przy stole wigilijnym, jak również podczas samych świąt. Oczywiście, dotyczy to również najmłodszych członków rodziny. Ubranka na Boże Narodzenie dla dzieci to wspaniała atrakcja przede wszystkim dla rodziców i dziadków. 

Sukienka świąteczna dla niemowlaka to niekwestionowany hit świąteczny! Zapraszamy do zapoznania się ze specjalną linią świątecznych ubranek dziecięcych Lene.

Oferujemy szeroki asortyment ubranek dla niemowlaków, jak i dla dzieci do trzeciego roku życia.

Istnieje również możliwość zamówienia ubranek i bodziaków świątecznych z dowolnie wykonanym nadrukiem.

Ubranka bożonarodzeniowe dla dzieci są idealnym dopełnieniem świątecznych dni.