Każdy rodzic chce, by jego dziecko prezentowało się ładnie i wygodnie w różnych ubrankach. W końcu nie ma nic bardziej słodszego niż niemowlak w uroczym body! Prawdziwym hitem wśród rodziców są jednak personalizowane ubranka i dodatki, najczęściej śpioszki czy śliniaki. W czym tkwi ich fenomen?

 

Oryginalność przede wszystkim

 

To chyba największa zaleta personalizowanych ubranek – są oryginalne i jedyne w swoim rodzaju! Z pewnością uroczo wygląda maluch w body ze swoim imieniem. Popularne są też ubrania ze śmiesznymi napisami, np. „Królewicz mamusi” albo „Słodziak”. Wybór takiego ubranka sprawi, że Twoje dziecko z pewnością przykuje uwagę na ulicy czy w żłobku. Dzięki temu trudno będzie go pomylić z innym maluchem.

 

Pamiątka na wiele lat

 

Wiele mam sprzedaje albo oddaje ubranka, które są już za małe na ich pociechy. Nic w tym dziwnego, ale jesteśmy przekonani, że personalizowane ubrania zostaną z nimi jak najdłużej. To w końcu doskonała pamiątka imienna warta zatrzymania. Wyciągnięcie ze strychu śpioszka z imieniem już dorosłego dziecka przywróci wspomnienia z tamtego okresu i sprawi, że łezka w oku na pewno się zakręci.

 

Na kreatywny prezent

 

Kupowanie wyprawki dla niemowlaka w prezencie na narodziny staje się już zwyczajem wszelkich cioć, wujków czy dziadków. Ale kupowanie wyprawki spersonalizowanej to prawdziwie niezwykły podarunek! Maluch, a prędzej jego rodzice z pewnością ucieszą się, gdy dostaną w prezencie kilka body z imieniem malucha czy zabawnymi napisami. Taki prezent to pewniak!

 

Niektóre wzory i napisy są już dostępne na stronie internetowej naszego sklepu, ale pamiętaj, że możesz też sam wymyślić swój nadruk. Wystarczy tylko uruchomić kreatywność! Może być to imię albo coś innego. Odmień zwykłe ubranko na ubranko Twojego maluszka. Zrób prezent sobie i jemu!