Małe dziewczynki pokochały spódniczki tutu, gdyż kojarzą się z kreacjami wróżek, księżniczek czy baletnic. Te tiulowe kreacje przypominają spódniczki z baśni, a każda dziewczynka marzy o tym, by wyglądać jak prawdziwa królowa. Kreacje prosto ze świata bajek zawsze przyciągają wzrok i nigdy się nie zestarzeją. Spódniczki tutu są delikatne, piękne i pozwalają każdemu dziecku poczuć się wyjątkowo. Jeśli chcesz podarować swojej córeczce wyjątkowy prezent, zdecyduj się właśnie na spódniczkę tutu.


Czym jest spódniczka tutu?


Spódniczka tutu wykonana jest z tiulu. Dzięki lekkiej, ażurowej tkaninie, możliwe jest stworzenie wyjątkowej odzieży dla dziewczynek, która jest wygodna, a jednocześnie zwiewna i bardzo wytworna. Prawdziwa spódniczka tutu ma kilka warstw sterczącego tiulu. Trzymana jest na gumce w pasie. Robi ogromne wrażenie, dlatego jest marzeniem każdej dziewczynce. Może być dodatkowo ozdobiona, przepleciona mieniącą się nitką, wykończona obszyciem. Każda mała dziewczynka marzy o tym, by mieć w swojej kolekcji spódniczkę tutu, dzięki której przeniesie się w magiczny świat wyobraźni baśni.


Na jakie okazje nosić spódniczkę tutu?


Elegancka` spódniczka tutu w różnorodnych kolorach będzie idealnym wyborem na wszelkie uroczystości. Sprawdzi się podczas rodzinnych imprez, występów w przedszkolu czy szkole, wesel, chrzcin, roczku, urodzin i wielu innych. Bez wątpienia dzięki dużej ilości tiulu mała modnisia nie przejdzie niezauważona. Co istotne, spódniczka baletnicy będzie strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o strój do występów tanecznych lub teatralnych. Tiul przepięknie wygląda również na fotografiach, dlatego warto wybrać spódniczkę tutu na sesje zdjęciowe ze swoją pociechą. Zarówno dla rodziców, jak i dzieci będzie to doskonała pamiątka na lata.


Spódniczka tutu w stylizacjach


Z czym łączyć spódniczkę tutu w dziecięcych stylizacjach? Doskonale będzie prezentować się w duecie z białymi rajstopkami, balerinkami i zwykłym topem. Spódniczka tiulowa świetnie wygląda również w rockowych zestawieniach. Wystarczy wybrać ciemniejsze rajstopy bądź kabaretki, trampki, koszulę w kratę i klasyczną ramoneskę. To stylizacja idealna dla małej modnisi. W cieplejsze dni warto zestawiać spódniczki tutu i body. To wygodny i jednocześnie niezwykle stylowy outfit. Warto jednak pamiętać o tym, że to spódniczka jest najmocniejszym punktem stylizacji, a reszta stanowi jedynie tło dla niej.