Kategorie
Twój Koszyk

Body niemowlęce z własnym nadrukiem

Body niemowlęce z własnym nadrukiem
gwiazdka-1gwiazdka-2gwiazdka-3gwiazdka-4gwiazdka-5
Srednia ocena: 4.92 (82%)
Na podstawie: 28 ocen
Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)

Oddajemy w państwa ręce oddajemy kolekcję body niemowlęcych, które mogą zostać przyozdobione własnym nadrukiem. to bardzo ciekawa opcja dla osób, uwielbiają tworzyć niebanalne i wyjątkowe przedmioty. dzięki temu, że dajemy naszym klientom możliwość osobistego zaplanowania zaprojektowania bodziaków. Stawiamy ich przed szansą wykreowania ubranka, o jakim marzyli. często są różnego rodzaju życzenia, ważne daty, imiona. dość popularne stały się także niemowlęce na których pojawia napis z pytaniem to, czy ukochana ciocia lub wujek zgodzą rodzicami chrzestnymi maluszka. świetny pomysł niecodzienne zadanie tak istotnego pytania. chętnie państwu w tym pomożemy.

Możemy zapewnić Państwa, iż kupując body niemowlęce z własnym nadrukiem w naszym sklepie, otrzymają Państwo produkt najwyższej jakości. Priorytetem dla nas jest troska o zadowolenie naszych nabywców. Wszystkie nasze ubranka są produktami polskimi. Szyjemy je w kraju i używamy do tego bardzo solidnego i przyjaznego dla młodej skóry materiału (posiada on atest dopuszczający go do kontaktu ze skórą maluchów, które nie ukończyły jeszcze trzeciego roku życia), jakim jest interlock.

Serdecznie zapraszamy do przyjrzenia się całej naszej ofercie i skorzystania z możliwości, jakie przed Państwem stawiamy. Liczymy na to, że raz zrobione zakupy sprawią, iż z radością będą Państwo powracać do naszego sklepu. Każda para body dla niemowląt jest bowiem wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Warto skomponować własną, piękną kolekcję!

Body dla niemowlaków marki LENE są szyte w Polsce. Realizujemy produkcję w lokalnej średniej wielkości szwalni. Wybranej przez nas ze względu na rzetelne i dokładne szycie produktów. Jesteśmy więc pewni, że nasze produkty są dobrze i starannie uszyte. Nie wspieramy producentów z Azji.

Nasze produkty szyjemy z bardzo delikatnego i przyjemnego materiału w 100% z naturalnej bawełny bez żadnych domieszek sztucznych. W naszych ubrankach nie ma ani grama plastiku.

Materiał do produkcji naszych bodziaków kupujemy w polskiej dziewiarni specjalizującej się w dzianinach przeznaczonych dla niemowląt, spełniającej wymagania Oeko-Tex 100 dla dzieci do 3 roku życia. Nie stosujemy znacznie tańszych toksycznych dzianin importowanych.

Zawsze powstaje pytanie, jak prać ubranka niemowlęce. Powinno się prac w wysokich temperaturach, ale tu pojawia się problem. Im lepsza gatunkowo bawełna (brak sztucznych domieszek) tym temperatura prania powinna być niższa. Niestety bawełna powyżej 40 stopni Celsjusza ma tendencję do kurczenia na długości. Powinno się po praniu naciągać ubranko ale tylko na długości.

Jak natomiast zabić bakterie i inne groźne drobnoustroje? Należy bodziaka wyprasować w temperaturze 150 -160 stopni

Podstawowa metoda prasowania ubranek dla niemowląt z nadrukiem to wywrócenie na lewą stronę i prasowanie bez dotykania nadruku umieszczonego na stronie prawej ubranka. Jest to trochę kłopotliwe i nadruki nie prasują się idealnie.

My zdradzamy inny sposób, prasowanie po stronie prawej ubranka po napisach, ale możliwe tylko poprzez papier do pieczenia koniecznie biały. Nadruk będzie idealnie wyprasowany - jak nowy bez wygnieceń. Można wcześniej zrobić próbę na starym ubranku dla uspokojenia obaw. Przypominamy temperatura prasowania to 150-160 stopni.

Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityka Cookies