Kategorie
Twój Koszyk

Komplet tutu z imieniem


Komplet Tutu z imieniem to garderoba dziecięca od Lene.pl, którą wyróżnia szyk i klasa! Wyjątkowość tych ubranek polega na tym, że są nietuzinkowe i kreują niesamowite wrażenie. Stylizacja Twojego dziecka może być bajkowa i prezentować kreatywny design – komplet Tutu z imieniem dla dziewczynki to szczególne ubranko, indywidualnie dopasowane do osobowości Twojego dziecka. Cechuje je lekkość i gustowne wysublimowanie.

Oprócz imienia nadruk może nieść inny przekaz słowny, który będzie wzruszać, rozmieszać lub pokazywać kolejną rocznicę urodzin.

Komplet spódniczka Tutu i body imieniem

Kolekcja daje Ci możliwość tworzenia i wpływania na ostateczny wgląd tej zacnej garderoby z imieniem dla dziewczynki. Stajesz się osobistą stylistką swojego dziecka. Zachwycisz się ogromną paletą barw – to harmonijne komplety w postaci spódniczki Tutu i body z imieniem, które magnetyzują swoim pięknym odcieniem różu, błękitu, choć nie brak także innych tonacji: neutralnych, ciemnych czy pastelowych. Inspiruj się gotowymi propozycjami w tej kolekcji i sięgaj po urocze zestawy, które Twoje dziecko przemienią w prawdziwą gwiazdkę imprezy.

Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityka Cookies