Kategorie
Twój Koszyk

Korony na roczek


Urodziny wymagają specjalnej oprawy! W tej kategorii prezentujemy korony na roczek, dzięki którym Twój maluszek będzie się wyróżniać i nikt nie będzie się zastanawiać, jak wygląda solenizant. W ofercie masz do wyboru urodzinowe korony na roczek zarówno w różowym, jak i niebieskim kolorze. Dla podkreślenia luksusowych przyjęć i gustownej stylizacji dziecka możesz sięgnąć po złote wersje.

Dziecięce, ozdobne korony na roczek

Ozdobne, dziecięce korony na roczek urzekają mniejszymi lub większymi groszkami – z łatwością je dopasujesz do wzrostu dziecka, ponieważ w ofercie znajdują się korony na roczek w trzech rozmiarach, prezentujących wysokość: 10, 12 i 14 cm. Korony są wykonane z twardego kartoniku, który gwarantuje niezawodną trwałość. Możesz je dowolnie kompletować z proponowanym w naszym sklepie asortymentem, tworząc bajeczne stylizacje urodzinowe. W tym celu zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją urodzinowych ubranek dziecięcych i dodatków. Prawdziwa królowa może być tylko jedna, a prawdziwy król ma zawsze na głowie koronę! Wybieraj popularne ozdoby i dzięki dekoracjom podkreślaj wyjątkowy dzień swojego dziecka.

Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityka Cookies