Kategorie
Twój Koszyk

Balon foliowy Wózek dla Chłopca

Wózek dla Chłopca - balon foliowy
Balon foliowy Wózek dla Chłopca
12,90 zł
  • : W magazynie
  • Marka Ozdoby
  • Model: N031

Balon foliowy w kształcie wózka z napisem - It's a Boy. Świetna dekoracja z okazji przyjścia na świat małego chłopczyka. Propozycja ozdoby na Baby Shower. Wymiar około 90 cm. Balon posiada zawór zamykający, można go napompować helem lub powietrzem (przez słomkę). Balon jest nienapompowany.

Po otwarciu opakowania - produkt nie podlega zwrotowi i wymianie.

Proponowane przez nas balony są świetnym sposobem na dekorację pomieszczenia, w którym będzie odbywać się przyjęcie urodzinowe dziecka.

Balony wspaniale uświetnią uroczystość pierwszych urodzin dziecka i pozwolą na stworzenie pięknej pamiątki. Jeśli chcesz w prosty sposób przygotować piękną dekorację urodzinową, użyj do niej naszych kolorowych, balonów w kształcie cyfr, a także balonów z dedykacją i oryginalnym kształtem. Balony są wspaniałym dopełnieniem stylizacji urodzinowej podczas pamiątkowych sesji zdjęciowych.

Kupując u nas, masz możliwość stworzenia niezapomnianej, przepięknej uroczystości dla swojego dziecka. Kupisz zarówno ubranka, jak i komplety na Roczek a do tego stworzysz piękne dekoracje urodzinowe.

Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
Zła Dobra