Kategorie
Twój Koszyk

Balon foliowy Cyfra Trzy Niebieski

 Cyfra Trzy Niebieski - balon foliowy
 Cyfra Trzy Niebieski - balon foliowy
Brak w magazynie
 Cyfra Trzy Niebieski - balon foliowy
 Cyfra Trzy Niebieski - balon foliowy
Balon foliowy Cyfra Trzy Niebieski
12,90 zł
  • : Brak w magazynie
  • Model: N058

Opis

Balon foliowy na Urodziny w kolorze niebieskim - cyfra trzy. Idealna dekoracja z okazji trzecich urodzin. Balon posiada zawór zamykający, można go napompować helem lub powietrzem (przez słomkę). Wymiar 102 cm. Balon jest nienapompowany.

Po otwarciu opakowania - produkt nie podlega zwrotowi i wymianie.

Proponowane przez nas balony są świetnym sposobem na dekorację pomieszczenia, w którym będzie odbywać się przyjęcie urodzinowe dziecka.

Balony wspaniale uświetnią uroczystość pierwszych urodzin dziecka i pozwolą na stworzenie pięknej pamiątki. Jeśli chcesz w prosty sposób przygotować piękną dekorację urodzinową, użyj do niej naszych kolorowych, balonów w kształcie cyfr, a także balonów z dedykacją i oryginalnym kształtem. Balony są wspaniałym dopełnieniem stylizacji urodzinowej podczas pamiątkowych sesji zdjęciowych.

Kupując u nas, masz możliwość stworzenia niezapomnianej, przepięknej uroczystości dla swojego dziecka. Kupisz zarówno ubranka, jak i komplety na Roczek a do tego stworzysz piękne dekoracje urodzinowe.

Opinie o produkcie

Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
Zła Dobra
Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityka Cookies