Kategorie
Twój Koszyk

Przytulaczek


Żabka, uśmiechnięty miś, panda, sympatyczny dinozaur, a może urocza sówka? Która z naszych przytulanek dla noworodka stanie się ulubioną maskotką Twojego dziecka? Na pewno pamiętasz, jakie zwierzątko było dla Ciebie pierwszym przyjacielem.

Teraz, jako świeżo upieczony rodzic, koniecznie zadbaj o to, by Twój brzdąc również mógł czerpać wiele korzyści z posiadania takiej maskotki.

Niezależnie od tego, na którą przytulankę dla noworodka się zdecydujesz, Twoje dziecko na pewno zakocha się w niej od pierwszego wejrzenia. Zakupiona maskotka będzie od tej pory towarzyszyła Wam we wszystkich przygodach, a także w porze karmienia czy w trakcie popołudniowej drzemki. Dzięki niej Twoja pociecha zyska poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji.

Jeżeli chcesz wiedzieć, czym wyróżniają się oferowane przez naszą firmę przytulanki dla noworodka, śpieszymy z odpowiedzią. Przede wszystkim wszystkie z nich zostały wykonane niezwykle starannie, dzięki czemu nie ma obaw, że szybko się zniszczą i tym samym Twoje dziecko straci swojego przyjaciela. Ponadto są one miękkie i mają optymalny kształt, który pozwala na komfortowe przytulanie oraz trzymanie ich w małych rączkach.

Co ważne, nasze maskotki spełniają europejskie normy dla zabawek EN71 – dzięki temu możesz być pewien, że kupujesz dla swojego malucha zabawkę bezpieczną i stworzoną z myślą o najmłodszych użytkownikach. Koniecznie sprawdź wymiary naszych produktów i wybierz model idealny dla Twojego syna lub córeczki – maskotka marki Lene bez wątpienia powinna znaleźć się w każdej wyprawce!

Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityka Cookies