Kategorie
Twój Koszyk

Białe śliniaki bawełniane


Białe śliniaki bawełniane to obowiązkowy element każdej wyprawki dziecięcej. Niemowlęce śliniaki są charakterystycznym elementem procesu karmienia – niezastąpione, kiedy chcesz uniknąć bałaganu. Kolekcja Lene.pl prezentuje oryginalne wersje, ponieważ bawełniane śliniaki białe cechuje nie tylko stylowy design i wygoda, ale dodatkowo możliwość personalizacji. Zamów na materiale nadruk eksponujący imię Twojego maluszka, cyfrę symbolizującą jego datę urodzin lub twórczy, krótki napis, który wzrusza.

Białe, bawełniane śliniaki z napisami dla niemowląt

Trudno się oprzeć słowom z wyznaniem: „Kocham swoją babcię!”. Dzięki indywidualnemu znaczeniu białe śliniaki bawełniane z napisem dla niemowląt idealnie sprawdzą się jako prezent i doskonale wpiszą w charakter dziecka. Śliniaki są funkcjonalnym dodatkiem niemowlęcej odzieży i dopasowują się do potrzeb maluszków. Uszyte z certyfikowanych materiałów, nie podrażniają delikatnej skóry niemowlaka, a po wielu praniach prezentują się jak nowe – zarówno biały śliniak bawełniany, jak i nadruk! Wybieraj sprawdzone dodatki codziennej garderoby niemowlęcej i stwórz profesjonalną wyprawkę dziecka.

Korzystanie z naszej Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityka Cookies