Opaski dla noworodka - Lene.pl
Kategorie

Opaski dla noworodka

Pokaż:
Sortuj według:
Opaski dla noworodka
Średnia ocena: 4.4 (88%)
Na podstawie: 4 ocen

Ubieranie nowo narodzonych dzieci jest zarówno ogromną przyjemnością, jak i wyzwaniem. Rodzice pragną bowiem, aby ich maleńkie pociechy nosiły wyłącznie sprawdzone ubranka, które w żaden sposób nie będą zagrażały ich skórze. Takie właśnie są produkty proponowane przez nasz sklep. Stawiamy przed Państwem duży wybór strojów, zabawek i akcesoriów dziecięcych. Wśród tych ostatnich coraz większą popularnością cieszą się opaski dla noworodka.

Jest to dodatek przeznaczony dla maleńkich dziewczynek. Z ich pomocą można dodać małym księżniczkom uroku i sprawić, że będą wyglądały jeszcze bardziej uroczo. Gadżet tego rodzaju może być zakładany zarówno na co dzień, jak i na ważne i eleganckie wyjścia. Z pewnością świetnie sprawdzi się, chociażby, w trakcie dziecięcej sesji zdjęciowej, której efekty stanowią potem pamiątkę na całe życie.

Wybór opasek dla noworodków jest u nas naprawdę spory. Można wybierać spośród różnych wzorów, kształtów, rozmiarów i kolorów. Do Państwa dyspozycji oddajemy następujące rodzaje opasek:

  • na bardzo cienkim i delikatnym materiale, który ma stanowić jedynie ozdobę
  • Na szerokim bawełnianym materiale, który może dodatkowo chronić uszka przed wiatrem

Dodatkową opcją, z której mogą Państwo skorzystać, jest możliwość zamówienia opaski z własnym napisem. Najczęściej jest to imię właścicielki ozdoby. Co więcej, zachęcamy także do zakupu innych ozdób na główkę dla dziewczynek, takich jak spinki z kokardkami. Warto zapoznać się z naszą ofertą i wybrać idealne dla siebie produkty!