Kategorie
Twój Koszyk

Ubranka dla dziewczynki na roczek

Dopiero co rodzice cieszyli się z dnia narodzin swojej córki, a tu już powoli nadchodzą pierwsze urodziny. "Kiedy to zleciało?" - pytają wszyscy dookoła. Ciężko w to naprawdę uwierzyć, ale tak naprawdę jest. Pierwsze urodziny to dobry moment na to, aby zaprosić najbliższych do wspólnej celebracji.

...

Odpowiedni nastrój zbudują nie tylko zaproszeni goście. Tak ich radość i emocje będą na pewno wspaniałe. Koniecznością są balony, uwielbiane przez małe dzieci. Inne ozdoby również są wskazane. Dobry nastrój pomogą również zbudować odpowiednie elementy garderoby - w szczególności, jeżeli chodzi o główną bohaterkę wieczoru.

Wysoka ranga wydarzenia

Tak, inne urodziny w życiu małego dziecka, są równie ważne. Tylko że ta "jedynka" jest taka symboliczna, dlatego tym bardziej należy podkreślić rangę tego wydarzenia. Odpowiednio dopasowany strój małej księżniczki na pewno w tym pomoże. Co powinno się założyć, aby mieć pewność, że dziecku będzie wygodnie, a do tego swobodnie?

Należy wziąć pod uwagę to, żeby ubranko z okazji pierwszych urodzin, wyróżniało się od tego, co nosi się na co dzień. Może warto przy tej okazji pomyśleć o tym, aby kupić coś nowego? Coś czego mała jubilatka nie miała na sobie jeszcze?

Jedną z najlepszych propozycji może okazać się body dla dziewczynki. Jest to jedna z najbardziej uniwersalnych propozycji, którą możecie znaleźć właśnie w naszym sklepie. Dostępne są one w różnych rozmiarach, a także kolorach.

To, co na pewno przykuwa uwagę na body z naszej oferty, to korona. Znajduje się ona na kilkunastu bodziakach. Skromna, ale dostojna, która wskazywać będzie, kto w tym dniu jest najważniejszy. Tak, to ta cudowna dziewczynka skończyła pierwszy rok i to na niej powinna skupić się uwaga. Body ze złotą koroną dostępne jest w uniwersalnym kolorze czarnym. Złoto połączone z czernią prezentuje się niezwykle elegancko. Takie eleganckie body dla dziewczynki, połączone np. ze spódniczką tutu, którą także znajdziecie w naszym asortymencie, będzie można założyć również przy wielu innych okazjach, jak np. uroczyste wyjścia.

Body dziewczęce na pierwsze urodziny dostępne jest także w takich odcieniach, jak uniwersalna biel, granat, zieleń, a także różowy. W szczególności ten ostatni kolor jest idealnie dopasowany do dziewczynek, które będą się w takiej stylizacji prezentować modnie, stylowo, a co najważniejsze uroczo.

Wygoda i komfort dziecka

Tak, rodzice na pewno będą chcieli, aby dziewczynka prezentowała się wyjątkowo pięknie. Tylko że nie można zapomnieć, iż to wygoda i komfort dziecka powinna zostać postawiona na pierwszym miejscu. Sami dorośli nie czują się pewnie, jeżeli mają nosić coś, co im się nie podoba, krępuje ich ruchy. Nie można więc do tego zmuszać swoich dzieci.

Dlatego też body dla dziewczynek na tę uroczystą okazję (jak również na wiele innych) będzie najlepszą propozycją. Mówi się, że jest to rodzaj bielizny niemowlęcej. Może to być także element garderoby, który można z powodzeniem nosić na wierzchu - jeżeli pogoda ku temu sprzyja. Przykładem może tu być upalne lato. Body niemowlęce dla dziewczynki można dopasować także do półśpiochów - w przypadku nieco zimniejszej aury. Można je z powodzeniem również nosić pod inne bluzki, czy też sweterki, aby zapewnić maluchowi jak największą ilość ciepła.

Bodziaki dla dziewczynki są o tyle wygodne, że pozwalają na dobre przytrzymanie pieluchy. Rozpinane u dołu sprawiają, że przebranie dziecka staje się również bardzo wygodne, a do tego nie zajmuje sporej ilości czasu. Wszyscy rodzice, jak również inni dorośli sprawujący opiekę nad dzieckiem, na pewno docenią ten fakt.

Personalizowane body dla dziewczynek

Na uwagę na pewno zasługują personalizowane body z napisem, które dostępne są w naszym sklepie. Począwszy od rozmiaru 56 do 92. Możecie je zamówić już po narodzinach dziecka, jak również na inne miesiące. Zwróćcie uwagę na starannie wykonane nadruki. Nie schodzą one po pierwszym, ani po żadnym następnym praniu.

W naszej ofercie znajdziecie bodziaki dla dziewczynki, które posiadają poszczególne nadruki:

  • Birthday Princess z 1 u dołu i złotą koroną u góry,
  • Birthday Princess imię i złotą koroną u góry,
  • Cukierkowa muffinka z imieniem dziecka,
  • Dziś są moje urodziny,
  • Happy Birthday,
  • Jedyneczka z karocą,
  • Jedyna na pierwsze urodziny.

Jest tego bardzo dużo, dlatego zachęcamy do przejrzenia całościowej oferty. Do dziewczęcych body warto dokupić śliniaki, które również będą podkreślały rangę tego bardzo ważnego wydarzenia, jakim są pierwsze urodziny dziecka.