Kategorie
Twój Koszyk

Ubranka dla chłopca na roczek

Dla chłopca na roczek
gwiazdka-1gwiazdka-2gwiazdka-3gwiazdka-4gwiazdka-5
Srednia ocena: 4.95 (88%)
Na podstawie: 31 ocen
Wyświetlono: 1 do 36 z 173 (5 stron)

"Ale szok mam już rok" - chyba wszyscy znają tę rymowankę. Krótka i bardzo zwięzła, pokazującą wagę tego, że dziecko skończyło pierwszy rok życia. Rodzice z wielką uwagą podchodzą do organizacji pierwszych urodzin swojego synka. Nieważne, czy jest to pierwsze, drugie, czy też trzecie dziecko - każde z nich jest tak samo ważne i każde pierwsze urodziny to okazja do tego, aby wyprawić przyjęcie. Wszystkie elementy na tę okazję są wybierane bardzo starannie. Również, jeżeli chodzi o ubiór. Zarówno dla osób dorosłych, jak również dla malutkiego jubilata.

Pierwszy rok życia

Radość rodziców z okazji narodzin jest zawsze ogromna. Chyba nie da się jej umieścić w żądnej skali. Emocje, jakie towarzyszą im podczas pierwszych i kolejnych urodzin malucha, są tak samo wielkie, jak nie jeszcze większe. Rangę wydarzenia podkreślać będzie ubranie, jakie synek w tym dniu będzie miał na sobie.

Poznajcie body chłopięce, jakie otrzymać możecie w ofercie naszego sklepu. Wszystkie body dla chłopca to miękka bawełna bez domieszek o gramaturze około 180 g/m2 z polskiej dziewiarni, która bezpieczna jest dla skóry malucha. Polska marka Lene, która odpowiedzialna jest za stworzenie tych ubranek, to ludzie podchodzący z wielką uwagą do tego, aby stworzyć ubrania godne zaufania wszystkich rodziców.

Jaki bodziak dla chłopca będzie najlepszą propozycją na ten wyjątkowy dzień? Taki, który będzie miał personalizowany nadruk. W naszej ofercie takie właśnie możecie otrzymać. Polecamy Wam takie śmieszne nadruki, jak:

  • mucha czarna z guziczkiem i złotym imieniem,
  • mam rok na pierwsze urodziny z jedynką,
  • mam rok jedynka w kolorze czarnym w groszki,
  • mam roczek z jedynką oraz koroną,
  • mam roczek jedynka z balonami,
  • królowie rodzą się w (miesiąc do uzupełnienia),
  • jedynka z koroną nadruk złoty i z imieniem,
  • jedynka z srebrnej koronie z imieniem.

Mamy wiele ciekawych propozycji, które możecie obejrzeć bezpośrednio w naszym sklepie internetowym.

Do tego możecie zamówić śliniaki w takich samych tonacjach kolorystycznych. W dniu pierwszych urodzin wiele maluchów korzysta ze śliniaka. Jest to bardzo przydatny dodatek, który pomoże uchronić bodziak dla chłopca przed niepotrzebnym zabrudzeniem. Skoro jest możliwość ochrony body dla chłopca, to warto to wykorzystać.W szczególności, że same śliniaki również mogą posiadać pięknie wykonany nadruk, który będzie podkreślał wyjątkowość tego wydarzenia.

Body urodzinowe z imieniem mogą kupić rodzice przed samym przyjęciem. Z naszej strony gwarantujemy szybką realizację każdego zamówienia. Potrzebujemy 48 godzin, aby wykonać personalizowane body chłopięce. Jeżeli chcecie, aby zamówienie zostało wykonane szybciej, to prosimy o umieszczenie odpowiedniej adnotacji w uwagach. Zrobimy wszystko, abyście mogli cieszyć się tym pięknym ubrankiem w dniu urodzin syna.

Bodziak urodzinowy to także dobry pomysł na to, aby zrobić wyjątkowy prezent dla dziecka. Może on pochodzić od bliskich malucha, czyli od dziadka, babci, matki chrzestnej, ojca chrzestnego, czy też od innych członków rodziny. Jeżeli ktoś nie jest pewny odnośnie tego, jaki rozmiar nosi dziecko, zawsze może zamówić nieco